Reklama

Reklama

Problem: Brak ochoty na seks

Znamy się z mężem od 12 lat, od 6 lat jesteśmy małżeństwem, 5 lat temu urodziłam synka.

Jesteśmy z sobą szczęśliwi i nawet nam się układa, raz lepiej raz gorzej, ale nie mam co narzekać.

Reklama

Problem powstał jak urodziłam dziecko oboje byliśmy pochłonięci maleństwem i seks odszedł na dalszy plan.

I tak jest do dziś, chciałam się jakoś przełamać, wspólne kolacje, wypady, bielizna, filmy, ale po prostu mi się nie chce, jest to dla mnie zbyteczne. Czasami jak mam ochotę jest super, oboje jesteśmy zadowoleni. Przedtem kochaliśmy gdzie popadnie i zawsze była ochota. Nie wiem, co się dzieje, dlaczego tak jest, ale słyszę że u innych par jest podobnie.

Kłócimy się o byle co, ale podtekst jest zawsze jeden... Nie wiem już, co mam robić. Kiedyś mąż proponował mi, że pójdzie ze mną do lekarza, ale ja nie chcę. Przecież nie jestem chora, zresztą nie potrafiłabym mu nic powiedzieć.

A może jesteśmy pochłonięci pracą, dzieckiem i zapominamy o sobie, o tym co nas kiedyś łączyło. Może macie jakąś radę. Moja druga powoła przestaje czekać, a ja zaczynam się bać, że pójdzie tam, gdzie znajdzie to czego pragnie...

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: seks | problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje