Reklama

Reklama

Problem: Chciał umówić się z moją siostrą

Jesteśmy razem pół roku. Wszystko jest w porządku, ale problem stanowi stosunek mojego chłopaka do mojej siostry.

Od początku wiedziałam, że on kiedyś próbował z nią być i że ona go nie chciała.

Reklama

Nie przeszkadzało mi to, bo wiedziałam, że było to dawno, że Patryk wtedy nie znał mnie i że w gruncie rzeczy nie było to nic poważnego. Żadna zawiedziona miłość, tylko zwykłe podrywanie. Poza tym, kiedy się poznaliśmy szczerze okazywał zainteresowanie mną i wyznawał rodzące się uczucie.

Jednak od jakiegoś czasu niepokoi mnie jego zachowanie. Wyraźnie przestaje lubić moją siostrę i to, moim zdaniem, bez powodu.

Ogranicza nasze kontakty z nią i z jej obecnym chłopakiem. Wygaduje pod ich adresem straszne rzeczy, mówi, że go denerwują. Że kiedy poprosił ich o przysługę, to odmówili, że się wywyższają, a nie mają powodu, bo ten chłopak nie jest na odpowiednim poziomie i nie jest dla niego partnerem do rozmowy i kontaktów towarzyskich.

Nie wiem, czy ma rację. Pogubiłam się. Ja zawsze miałam dobry kontakt z siostrą i nie uważam, by robiła coś złego. W głębi serca gnębi mnie myśl, czy Patryk nie żywi jakiegoś uczucia do mojej siostry?

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje