Reklama

Reklama

Problem: Czy to już orgazm?

Czy możliwe jest osiągnięcie orgazmu w ciągu minuty lub kilku sekund? Jeszcze nie uprawiałam seksu i nie wiem, czy ten moment przełomowy, który przeżywam (pulsujące napięcie w okolicach narządów płciowych) jest orgazmem...?

Problem w tym, że ja tego aż tak silnie nie przeżywam jak inni. Tracę wtedy całkowicie ochotę na seks i boję się, że zanim rozpocznę współżycie z moim chłopakiem, już stracę ochotę na dalsze "igraszki".

Możliwe, żeby już w okresie dzieciństwa (od ok. 8. roku życia) przeżywać orgazm? Odkąd pamiętam, zakładałam nogę na nogę i będąc dzieckiem nie myślałam wtedy o aktach erotycznych, tylko obojętnie o czym, ale osiągałam dokładnie to samo, co teraz!

To trwa już ponad 11 lat i nie codziennie, ale czasami w ciągu jednego dnia potrafię nawet 3 razy to osiągnąć! Podczas pieszczot z chłopakiem po tym momencie dalsze dotykanie nie sprawia mi żadnej przyjemności - wręcz przeciwnie! Co robić?

Reklama

Jeśli miałoby to pomóc w tej sprawie, to jeszcze dodam, że jakiekolwiek choroby zdrowotne mnie nie dotyczą. Czuję się bardzo dobrze. Pod względem rodziny i partnera także wszystko jest wspaniale. Żadnych stresów ani obaw przed stosunkiem (czy innych z tym związanych).

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: orgazm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy