Reklama

Reklama

Problem: Jak go odzyskać?

Jakiś czas temu poznałam mężczyznę, którym się zauroczyłam. Wiem, że on też odwzajemnił to uczucie i bardzo chciał się ze mną spotykać. Niestety nie mogłam być z nim, bo byłam w 4-letnim związku.

Tymczasem okazało się, że mój partner mnie zdradził. Bardzo cierpiałam i pocieszenia szukałam u tego drugiego. Chciał mi pomóc, zaproponował nawet mieszkanie. Jednak ja i mój facet postanowiliśmy ratować nasz związek. Mimo wszystko myślałam o tym drugim. Spotkałam się z nim i było cudownie. Stwierdziłam, że czekałam całe życie na takiego partnera. Ale pojawił się problem, bo nie miałam odwagi rozstać się z partnerem... Nie zrobiłam tego, a tamten przestał się do mnie odzywać.

Reklama

Dziś jestem wolna, bo okazało się, że związek, o który walczyliśmy nie przetrwał. Mogę zacząć się normalnie z nim spotykać, ale on nie odbiera moich telefonów, sms-ów. Narzucam się, ale bardzo zależy mi, bym mogła go bliżej poznać. Jak mam go do siebie przekonać? Chcę mu wszystko wytłumaczyć i zacząć tworzyć coś razem. Co mam zrobić?

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was. W cyklu "Problem" publikujemy - oczywiście anonimowo - listy od osób, które potrzebują rady i wsparcia. Pomagajmy sobie nawzajem.

Oto kolejny z serii problem, który możemy pomóc rozwiązać - czekamy na wasze opinie.

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje