Reklama

Reklama

Problem: Jestem córką alkoholika

Pochodzę z rodziny, w której niestety nie było miłości. Zamiast niej było sporo alkoholu. Mój ojciec był alkoholikiem. Teraz przestał pić, ale to zniszczyło naszą rodzinę. Mama w końcu nie wytrzymała i odeszła.

Z dzieciństwa pamiętam, że zawsze pił. Dom od zawsze kojarzył mi tylko i wyłącznie z alkoholem.

Nigdy nie myślałam, że z tego powodu będę miała problemy w dorosłym życiu. Nawet się nad tym nie zastanawiałam. Od 1,5 roku mam chłopaka. Bardzo mi na nim zależy. Kocham go. Tylko jest jedno, ale... Nie znoszę, kiedy pije. W żadnym wypadku nie jest alkoholikiem, wypije może 1 piwo na tydzień. Czasami nie pije w ogóle. Ale jak pije nie mogę na niego patrzeć. Przypomina mi mojego ojca. Nie mówię mu o tym, ale bardzo cierpię. Nie mogę mu też zabronić picia całkowicie. Wiele osób na pewno przyzna mi rację, że 1 piwo to tyle co nic. Nie wiem, chyba jestem jakaś przewrażliwiona. Nie mogę sobie z tym poradzić. I nie potrafię tego zaakceptować...

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje