Reklama

Reklama

Problem: Miłość z przyjaciółką

Mam 18 lat i jeszcze nigdy nie miałam "chłopaka na poważnie". Mam wielu kolegów i jednego przyjaciela, ale jeszcze nie spotkałam mężczyzny, który dostrzegłby we mnie kobietę.

Dlatego też nigdy jeszcze nie całowałam się z nikim (nie mówiąc już o jakichś bardziej intymnych kontaktach).

Jednak nie to mnie najbardziej nurtuje. Wiele razy słyszałam od moich znajomych, że zdarza im się całować albo uprawiać seks ze swoimi przyjaciółmi. Niby nic wielkiego, ale kilka razy słyszałam od kolegi, że całował się ze swoim kumplem albo że dziewczyna uprawiała miłość z przyjaciółką.

Ostatnio coraz częściej sama myślę, jak to jest całować się z dziewczyną. Nie będę ukrywać, że pociąga mnie ta myśl, ale mój problem polega na tym, że pochodzę z małej miejscowości i tutaj takie zachowania są potępiane.

Reklama

Próbowałam rozmawiać o tym z moją przyjaciółką, ale ona twierdzi, że to zboczenie... Nawet nie próbuje mnie wysłuchać ani zrozumieć. Czasami czuję się jak jakiś dziwak i odmieniec... Czy to naprawdę jest czymś dziwnym, że dziewczyna w moim wieku ma takie myśli? Proszę o pomoc...

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: miłość | problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje