Reklama

Reklama

Problem: On jest sporo młodszy

Mam 25 lat. Trzy miesiące temu poznałam wspaniałego chłopaka. On chce być ze mną, ja też bardzo tego pragnę. Myślimy o sobie poważnie. Problem w tym, że ja już skończyłam studia i pracuję, a on ma 19 lat, właśnie zdał maturę i dopiero zacznie studiować.

Wszyscy znajomi, a także moja rodzina odradzają mi taki związek. Ja będąc z nim nie czuję tej różnicy wieku. Marcin jest mądry, dojrzały i odpowiedzialny. Ma sprecyzowane plany na przyszłość. To cudowny chłopak.

Ale wiem, że wiele się może zmienić w jego życiu przez czas studiów. Czy za kilka lat nie zostawi mnie, kiedy będę przed trzydziestką. Czy będzie gotowy wcześniej niż inni założyć rodzinę? Teraz twierdzi, że spotkał wymarzoną kobietę i tylko ze mną chce być. Znam takie związki, wiem, że mogą się udać, ale jak będzie z nami? Spróbować czy od razu wycofać się zanim nie jest za późno? Choć obawiam się, że już teraz będzie to trudne. Co robić?

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje