Reklama

Reklama

Problem: On ma dziecko z inną

Dwa dni temu dowiedziałam się, że mój obecny mężczyzna, z którym wiązałam przyszłość został ojcem.

Był to dla nas ogromy szok. Poznaliśmy się 8 miesięcy temu, zakochaliśmy się w sobie bez pamięci tak bardzo, że w przyszłym roku chcieliśmy się pobrać.

Ostatnio mój facet dostał telefon od byłej dziewczyny (z którą rozstał się cztery miesiące przed moim poznaniem). Poinformowała go, że jest ojcem dziecka, które ma już około 3 miesiące. W tym momencie zawalił się nasz świat. Świat, który miał być piękny, cudowny i tylko nasz. Ta dziewczyna twierdzi, że nic od niego nie chce, chciała go tylko poinformować. Nie wiem co mamy dalej robić. Ona zostawiła go 12 miesięcy temu bez powodu a teraz oświadcza, że ma dziecko. Jesteśmy załamani, bo przez cały czas żyliśmy w nieświadomości. Nie wiem, co mam robić. Mój partner jest załamany, został oszukany, boi się, że go zostawię. Ja jednak nie potrafię, za bardzo go kocham. Dlaczego ona to zrobiła, dlaczego zniszczyła nasz szczęście?

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: problem | dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje