Reklama

Reklama

Problem: On nie chce ślubu

Jestem z moim ukochanym już ponad rok. Jesteśmy zaręczeni i mieszkamy razem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Tworzymy z naszym pieskiem cudowną rodzinkę. Ale nasi rodzice naciskają na zaręczyny i jakiekolwiek określenie się z datą ślubu.

Reklama

Ja nie mam nic przeciwko temu, ale mój chłopak i owszem. Mówi, że to za wcześnie. Że nie jest na to jeszcze gotowy. Nie bardzo wiem co o tym myśleć.

Nie tylko rodzice naciskają na ślub, ale całe otoczenie. Nie ma dnia, by nie padło pytanie, kiedy będzie ten "wielki dzień". A ja nawet nie wiem, co powiedzieć.

Problemem nie jest brak pieniędzy tylko strach i nieśmiałość mojego chłopaka. Mówi, że teraz nie ma do tego głowy. Że mamy jeszcze czas. A ja czasami myślę, że on nie wie, czy chce ze mną być. Boję się. Kocham go nad życie.

Nawet wszyscy nasi sąsiedzi myślą, że jesteśmy małżeństwem. No bo jak to mogą młodzi bez ślubu mieszkać. Czuję presję. Nie umiem sobie z nią poradzić... Poradźcie mi co mam zrobić i jak się zachowywać?

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: rodzice | problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje