Reklama

Reklama

Problem: On nie ma ochoty na seks

Jestem z moim chłopakiem od 3 lat. Różnie bywało między nami, raz lepiej, raz gorzej, jak to w życiu, ale ostatnio, od jakichś 3 miesięcy znów jest niefajnie.

To znaczy pozornie jest dobrze, ale... pozory mylą. Zastanawiam się czy to normalne żeby facet w ogóle nie miał ochoty na seks ze swoją dziewczyną (ma 25 lat!, ja 22)?

Reklama

Próbuję nie ulegać stereotypom, bo wiem, że każdy ma swój temperament seksualny, ale nie spotkałam w życiu faceta, który nie miałby ochoty na seks. Faktem jest, że mój facet jest strasznym śpiochem i choćby spał 24 godziny na dobę, to byłby zmęczony i śpiący. Pracuje w konkretne dni tygodnia (ale nie codziennie), no i to właśnie jest powód jego zmęczenia - praca, a raczej wczesne wstawanie... Doskonale go rozumiem, bo sama nienawidzę wstawać rano, ale dlaczego jeszcze 3 miesiące temu wszystko było ok?

Narzeka, że w warunkach, które teraz mamy możemy się kochać dopiero o późnej porze i on wtedy już najchętniej poszedłby spać, ale kiedy nadarza się sytuacja, kiedy możemy wcześniej on ogląda film w tv. Dziewczyny, pomóżcie, bo już mnie to przerasta! Czuję się niekochana, niepożądana, brzydka, niepotrzebna... Czy na moje nieszczęście trafiłam na jakiegoś mamuta (na jedynego niewymarłego samca, dla którego seks nic nie znaczy)? A może jakiś mądry mężczyzna się znajdzie i powie mi w czym rzecz...

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: problem | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje