Reklama

Reklama

Problem: On odmawia seksu

Piszecie, że problemem jest, gdy kobieta odmawia seksu. A co zrobić, gdy to facet odmawia? Gdy nic go nie kręci. Ciągle wymawia się bólem głowy albo jest zmęczony.

Gdy ja wprost nalegam, to on mnie unika i jedzie do siebie. Gdy jest u mnie, to nie dotyka mnie, nie pieści, a nawet zabrania mi dotykać jego i głaskać. Nigdy w naszym związku nie było super, ale kiedyś coś się działo, widziałam zaangażowanie z jego strony. Sam coś zaczynał, rzadko był seks, ale i sprawiało nam to pewną przyjemność.

Ale teraz, odkąd nasze wzajemne relacje uczuciowe zaczęły się chwiać, są burze, dni bez słów, wieczna frustracja z mojej strony i narzekanie, to nie dzieje się nic. A bariera między nami narasta, czuję się coraz bardziej obco. Kiedy poruszam z nim ten temat, to on zaraz się obraża, przerywa rozmowę, wychodzi.

Reklama

Przecież nasz związek się rozleci, jak nic z tym nie zrobimy. Problem jest poważny. Nie wiem, jak go rozwiązać. Co zrobić, żeby było lepiej. Jest coraz gorzej i gorzej. Czy jedynym rozwiązaniem jest rozstanie?

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was. Redakcja Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje