Reklama

Reklama

Problem: Rozgryźć męski umysł

Byłam z facetem ponad 3 lata, mieszkaliśmy razem i byliśmy zaręczeni. Po jakimś czasie zaczęliśmy się kłócić. Pewnego dnia oznajmił mi, że mnie nie kocha. Że jestem wspaniałą kobietą, ale nie spełniam jego oczekiwań tzn. on chce mieć dziewczynę z większymi piersiami i dłuższymi włosami. Rozstaliśmy się.

Teraz on chce do mnie wrócić. Twierdzi, że to co mówił, to była ucieczka od problemów jakie zaczęliśmy mieć, że jestem idealna, że wszystko, to co mówił, to mówił na złość. Teraz, dzięki temu rozstaniu wie, że jestem kobietą jego życia i chce ślubu i dzieci właśnie ze mną. Nie chce innej kobiety.

Reklama

Nie wiem, co robić. Kocham go i było nam naprawdę wspaniale, ale bardzo boje się powtórki tamtych dni. Myślicie, że facet mógł zrozumieć swój błąd? Czy po prostu jest mu źle i chce wrócić i traktować mnie jak poczekalnię? Stara się od 3 miesięcy, chce wziąć ślub jeszcze w tym roku, nalega, aby złożyć papiery do USC jeszcze w tym tygodniu. Ktoś był w takiej sytuacji jak ja?

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: problem | umysł | męski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje