Reklama

Reklama

Problem: Tajemnicza siostra

Jesteśmy szczęśliwą rodziną od 35 lat, mamy dwie córki, które nie wiedzą, że mają siostrę, tj. moją córkę z pierwszego małżeństwa, o którą również dbam.

Małżonka wie o tym od czasu naszego poznania, ale była przeciwna, aby ten fakt ujawniać naszym dzieciom, które są dzisiaj dorosłe i mają swoje dzieci.

Stanowimy zwartą, szczęśliwą, żyjącą w nieświadomości rodzinę (braliśmy z obecną żoną ślub kościelny), stan ten według mnie wymaga uregulowania, czyli podania do wiadomości córek istnienia przyrodniej siostry, która wie o nich. Żona jest temu przeciwna, ubolewa nad tym, że córki się dowiedzą, że jako panienka wyszła za mąż za rozwiedzionego.

Czas biegnie nieubłaganie i przyjdzie taki moment, że się prawdopodobnie wszystkie kiedyś spotkają. Żona jest bardzo delikatną, subtelną, kochającą kobietą. Co robić, aby jej nie ranić?

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: córki | siostra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy