Reklama

Reklama

Produkty, które podniosą temperaturę w sypialni

Jest wiele czynników, które potrafią rewelacyjnie wpłynąć na jakość życia seksualnego. Samopoczucie, stan zdrowia, kondycji fizycznej, wzajemny kontakt, komunikacja czy atmosfera mogą mieć większe znaczenie niż się wydaje. To, jak układa nam się w sprawach łóżkowych zależy również od diety. Co ciekawe, nie trzeba wprowadzać dużych zmian, aby odczuć zadowalające efekty!

Natura dała nam wiele prozdrowotnych produktów, które działają korzystnie na wygląd, samopoczucie, a także na libido. Niektóre pobudzają narządy płciowe, niwelują uczucie stresu oraz podnoszą endorfiny. Co ciekawe są one łatwo dostępne i tanie, spokojnie znajdziesz je w dowolnym sklepie spożywczym.

Reklama

Oto produkty, które korzystnie wpływają na doznania w sypialni. 

Truskawki

Magiczne truskawki od zawsze kojarzone są jako "seksowny" owoc. Sprawdzają się idealnie podczas romantycznej kolacji w towarzystwie szampana. Mimo, iż sezon na truskawki trwa stosunkowo krótko, zawsze możesz sięgnąć po mrożone i przygotować z nich koktajl lub truskawkowy mus. 

Truskawki wzmagają apetyt kochanków na intymne doznania, nie obciążają żołądka, za to pobudzając pracę serca. Dodatkowo są małokaloryczne i bardzo zdrowe. Zawierają mnóstwo witaminy C i cynku, które świetnie wpływają na ilość i jakość plemników. 

Gorzka czekolada

Kolejnym afrodyzjakiem jest coś, za czym mnóstwo osób nie przypada, czyli gorzka czekolada - zawierająca minimum 70 proc. kakao. Nie musisz jednak jeść jej solo - równie dobrze możesz wykorzystać ją jako bazę do stworzenia pysznego deseru. Dodaj do ciasta albo przygotuj founde i maczaj w niej truskawki. 

Warto przekonać się do jedzenia gorzkiej czekolady. Podnosi ona poziom serotoniny, dopaminy oraz niweluje poziom stresu. Ponadto silnie wzmaga libido, a zawarta w niej kofeina potęguje erotyczne doznania. Sprawdź na własnej skórze!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje