Reklama

Reklama

Rozkochaj go w sobie

W każdej z nas jest coś atrakcyjnego, co przyciąga i intryguje mężczyzn, wystarczy, że odpowiednio wyeksponujesz swoje atuty, zastosujesz kilka strategii a złamiesz niejedno męskie serce, a ten wymarzony będzie twój.

Uwiódł go śpiew syreny

"Siłą Syreny jest iluzja. Kusi swoją szczególną powierzchownością i sposobem bycia" - pisze Robert Green w książce "Sztuka uwodzenia". Zdaniem autora wielu mężczyzn czuje się znudzonych rolą, jaką przyszło im odgrywać w życiu społecznym. Bycie statecznym mężem, ojcem, przykładnym synem i pracownikiem nie daje okazji, by wyładować tkwiących w nich agresywnych instynktów, dlatego chętnie ulegają seksownym, dynamicznym i pewnym siebie kobietom. traktują to jak wyzwanie. Syrena jest ucieleśnieniem ich marzeń, spełnieniem fantazji.

Reklama

Kobieta - Syrena musi się wyróżniać spośród innych kobiet - uwodzić swoją niezwykłością, być uosobieniem seksu i kobiecości. Dlatego powinnaś działać głównie na męskie zmysły - to najprostsza i najkrótsza droga. Wykorzystaj cały dostępny arsenał - strój, który cię wyróżni, gesty, kojący głos, którego się chętnie słucha, uwodzicielski i seksowny zapach Zaproś go do gry...

Taka mała kokietka

Kobieta Kokietka jest obietnicą nagrody, której spełnienie jednak nieustannie odwleka w czasie. Strategia jej działania polega na tym właśnie, by nigdy nie dać partnerowi pełnej satysfakcji. Nieustannie go kusić, dając jednak do zrozumienia, że jest osobą samowystarczalną i silną. Pociągają nas osoby silne i niezależne, dlatego Kokietka potrafi emocjonalnie podporządkować sobie wybranka i utrzymać przy sobie tak długo, jak tego pragnie.

Jeśli odnajdujesz w sobie cechy Kokietki - działaj. Zaskakuj go, bądź tajemnicza - to najbardziej podnieca mężczyzn w kobiecie Kokietce. Bądź jak cień, którego nie da się schwytać, ale zawsze jest blisko, intrygująca i tajemnicza, sprawiająca wrażenie nieosiągalnej. On wpadnie w twoje sidła szybciej, niż się spodziewasz.

Błyskotliwe oblicze gwiazdy

Znudzeni codziennością lubimy zajrzeć do odległego świata gwiazd. One są nierealne jak senne marzenia. Ich nieosiągalność sprawia, że stają się obsesyjnym pragnieniem, które nieświadomie naśladujemy.

Kobieta Gwiazda to ty? Zadbaj więc o wyrazisty wizerunek, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Bądź przy tym eteryczna, sprawiaj wrażenie nierealności, kogoś, kto jest z zupełnie innej bajki.

Uwiedź go

Za pomocą kilku zabiegów możesz uwieść faceta, który wpadł ci w oko. Zamiast pospiesznie biec do łóżka delektuj się miłosną grą. Spraw, by nie mógł przestać myśleć o tobie, rozdawaj karty tak jak chcesz, pozostawiając mu wrażenie, że to on decyduje... Uwodzenie to sztuka - poznaj jej reguły i rozkochaj go w sobie.

AP

Na podstawie książki Roberta Greena "Sztuka uwodzenia", Santorski&Co.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: syreny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje