Reklama

Reklama

Rozkosz pod gołym niebem

Zapach bzów, świeża trawa, śpiewające ptaki, rozgwieżdżone niebo.... A może by tak wyjść z sypialni i pobaraszkować na łonie natury? Seks pod gołym niebem może być zupełnie nowym, fascynującym doznaniem! Zmiana scenerii miłosnej to dobry sposób na walkę z rutyną w życiu intymnym.

Seks w lesie, na mchu pod drzewem, na ukwieconej łące, na dzikiej plaży, w łódce na jeziorze, w morzu... Pomysły można mnożyć. Zbliżenia w takich nietypowych miejscach to dodatkowy dreszczyk emocji. Choć raz można zapomnieć o tym, gdzie wypada i należy się kochać. Choć raz można nie pamiętać o konwenansach i działać spontanicznie, bez oporów. Warto kochać się wszędzie i zdać się przy tym na wyobraźnię. Im bardziej zaskakujące to będą miejsca, tym "wyższa temperatura" takich spotkań. Oczywiście, może nas zaskoczyć nagła zmiana pogody. Ale nie poddawajmy się! Od czego tylne siedzenie samochodu, odkryte kilkadziesiąt lat temu przez amerykańską młodzież.

Reklama

Warto skusić się na taki eksperyment...

...gdy w waszym życiu erotycznym zrobiło się już nudno i nie jesteście w stanie niczym siebie zaskoczyć. To dobry pomysł także dla tych par, które w domu nie mają warunków na to, aby kochać się bez żadnych ograniczeń. Za ścianą płacze dziecko, a sypialni bronią tylko cienkie drzwi.

Seks w plenerze to także dodatkowe dźwięki. Romantykom wystarczy śpiew ptaków w lesie albo szum górskiego strumienia. Poszukiwacze mocniejszych wrażeń mogą dodatkowo rozkoszować się warkotem silników dobiegającym ze znajdującej się nieopodal drogi. A zapachy? Ileż można by pisać o ukwieconej, wiosennej łące...

Lepiej zrezygnować z takich odkryć...

...gdy jedno z was nie ma na to ochoty i nie wyobraża sobie seksu poza łóżkiem. O miłosne uniesienia trudno również wtedy, gdy Ty albo Twój partner obawia się, że ktoś może was w takiej chwili zobaczyć. Potencjalny podglądacz tylko na niektórych działa jak dodatkowa podnieta. Wiele osób, podejrzewając istnienie takiego towarzystwa, po prostu krępuje się. Gdy te obawy są silne, lepiej pozostać w zaciszu czterech ścian i postarać się, by właśnie dziś nasze łóżko było niepowtarzalne.

Dowiedz się więcej na temat: kochać | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje