Reklama

Reklama

Seks tylko dla mężczyzn?

Wygląda na to, że panie doznają mniejszej uciechy i zadowolenia z seksu niż panowie. Z badań wynika, że mężczyźni doznają w porównaniu z kobietami do sześciu razy większej przyjemności seksualnej w ciągu całego życia.

Badacze porównali czas, w jakim mężczyźni i kobiety doznają orgazmu. Okazało się, że 9,3 godz. w życiu przeciętnego mężczyzny to czysty orgazm, podczas gdy kobiety doznają podczas życiowej wędrówki zaledwie 1,4 godz. orgazmu.

Przeciętny męski orgazm trwa 12,6 sekund. Wiele kobiet w ogólne nie przeżywa orgazmu, kiedy jednak już im się przytrafi to sięga od 7 do... rekordowych 107 sekund!

Czy są jakieś sprawdzone sposoby na osiągnięcie gorącego orgazmu? Niektórzy twierdzą, że orgazm nie podlega żadnym regułom. Inni sypią propozycjami niczym z rękawa. Posłuchajmy...

Reklama

• zrelaksuj się poddając się delikatnemu masażowi wykonanemu przez partnera i odpłacając mu się podobnie

• dodaj do igraszek seksualną grę lub gadżet tak, by przyprawić miłość nowym smakiem

• zaskocz partnera podniecającą bielizną (lub jej kompletnym brakiem)

• zapomnij o sypialni i spróbuj kochać się z partnerem w innych niż zwyczajowe miejsca.

• wejdź w odpowiedni nastrój dzięki romantycznej kolacji przy świecach.

Co ciekawe znawcy tematu zwykle doradzają, by to kobiety zaskoczyły partnera wyszukaną kolacją lub bielizną, nie wspominając o udziale mężczyzny w przedsięwzięciu. Problem ten - jeśli się pojawi - proponujemy jednak rozwiązać w zaciszu partnerskiego związku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy