Reklama

Reklama

Seks z nieznajomym

Ponoć są uczuciowymi monogamistkami, a jednak jedną z najbardziej popularnych wśród kobiet fantazji erotycznych jest seks z nieznajomym.

Obcy mężczyzna, nieznany nawet z imienia rozbiera, dotyka, całuje, pieści, a w końcu bierze je w posiadanie - brutalnie i ostro lub delikatnie i romantycznie, po raz pierwszy i zarazem ostatni, bo więcej się nie zobaczą - takie sceny rozgrywają się codziennie w głowach tysięcy kobiet. Co one w tym widzą?

Według powszechnej opinii tym, czego potrzeba kobiecie jest stabilny związek z mężczyzną, który skłonny będzie dzielić ciężar posiadania i wychowywania dzieci. Taki pan powinien być również dobrze obdarzony przez naturę, przede wszystkim... łagodnym charakterem, wrażliwością i inteligencją oraz innymi zaletami ducha i umysłu (bo przecież panie nie zwracają uwagi na wygląd). Związek z owym dżentelmenem winien trwać aż po grób, zapewniając niewieście spokój, dostatek i poczucie bezpieczeństwa.Wszystkiego tego trudno spodziewać się po nieznajomym, którego spotykamy tylko raz i tylko po to, aby uprawiać z nim seks.

Reklama

A jednak kobiety zamiast myśleć ze wstrętem o tym typie, który nie tylko nie ma zamiaru zakładać z nimi rodziny, ba! nie ma nawet zamiaru zaprosić na kawę, który pragnie je tylko wykorzystać, i porzucić bez słowa, drżą na całym ciele i układają w głowach coraz to nowe scenariusze takiej przygody. A przecież nieznajomy powinien kojarzyć się raczej z zagrożeniem. To, że nie można mu się zwierzyć i wyżalić, ani liczyć na oparcie w trudnych chwilach to betka w porównaniu z tym, że może on się okazać nosicielem chorób wenerycznych lub damskim bokserem. A jednak każdego dnia w tysiącach damskich główek kręcą się filmy, w których to właśnie on jest głównym bohaterem.

Cóż trzeba przyznać, że ów piękny nieznajomy ma także parę zalet. Nie produkuje brudnych naczyń, kto mu pierze nie wiadomo, ale jego zrzędliwa mamusia na pewno nie będzie nas zadręczała swoimi uwagami. Nie musimy się zamartwiać, czy ma kochankę i ile czasu spędza z kumplami. Docenić możemy go za piękne ciało i doskonały seks i nie zaprzątać sobie głowy jego mądrościami. Nie usłyszymy od niego, że zgrubłyśmy lub zbrzydłyśmy i przede wszystkim nieznajomy nigdy nas nie zawiedzie, bo nigdy na nic z jego strony nie liczyłyśmy.

To wszystko właśnie czyni z nieznajomego idealnego kochanka i chociaż większość kobiet nigdy nie decyduje się na taką przygodę, miło jest chociaż o tym pofantazjować.

IG

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje