Reklama

Reklama

Slow seks - pośpiech idzie w odstawkę

Niezależnie od tego, czy jesteście ze sobą od niedawna, czy macie kilkuletni staż, kierując się kilkoma prostymi zasadami i stosując sprawdzone triki, możecie sprawić, by w waszej sypialni nie tylko nie zagościła nuda, ale także by wasze zbliżenia były coraz bardziej satysfakcjonujące.

Jak to możliwe?

Reklama

Oczywiście seks na początku znajomości jest czymś niesłychanie fascynującym. Burza hormonów i emocje związane z początkowymi fazami zakochania nadają niezwykłego smaku zbliżeniom. Każdy dotyk podnieca jak najbardziej wyrafinowana pieszczota, ochotę na seks macie wszędzie i o każdej porze, potrzebujecie niewiele miejsca i nie podejmujecie właściwie żadnych przygotowań, by spędzić ze sobą upojne chwile. Po pewnym czasie temperatura opada - i jest to zjawisko równie normalne, co nieuniknione. "Normalne" życie, stały związek, wkradająca się doń po cichu rutyna sprawiają, że seks nie wydaje się już taki cudowny jak wcześniej. Ale to właśnie - paradoksalnie - bywa dla par niezwykle cenne. Wchodzą one bowiem w nowy etap relacji seksualnej, na którym można i trzeba zainwestować więcej wysiłku, aby zbliżenia były satysfakcjonujące, ale efekty takiej inwestycji mogą być spektakularne i długotrwałe.

Nas dwoje, nastroje

Może to zabrzmieć banalnie, ale o miejsce, w którym macie się kochać, naprawdę warto zadbać. Starożytne podręczniki miłości doradzały, by zwrócić uwagę na wszystkie elementy gry miłosnej - także na odpowiednie miejsce, czas i wygląd partnerów. Wart przygotować się do seksu i nie należy się obawiać, że straci on przez to swoją spontaniczność. Erotyczne przygotowania mogą być dla was elementem seksualnej gry. Czasami, kiedy już myślicie o czekających was przyjemnościach, zastanawiacie się, jak udogodnić i uprzyjemnić zbliżenie, a ponieważ, jak - wiadomo - seks zaczyna się w głowie, macie w ten sposób zapewniony dobry start. Popuśćcie więc wodze fantazji i obmyślcie słodki kącik dla wszystkich igraszek. Satynowa pościel, tkaniny i poduszki rozesłane na podłodze, rozsypane płatki kwiatów, małe świeczki rozstawione dookoła was, innymi słowy - wszystko, co wprawi was w erotyczny nastrój. Do tego zmysłowa muzyka, olejki eteryczne i... co tylko jeszcze przyjdzie wam do głowy. Może wspólna kąpiel w wannie wypełnionej gorącą, pachnącą wodą? Warto zastanowić się nad wyborem seksownego stroju - może to być romantyczna koszulka lub uwodzicielski zestaw czarnej bielizny z pasem do pończoch. Ważny jest nie tylko podziw ze strony partnera, ale także poczucie, że wygląda się zmysłowo i pociągająco - nic przecież aż tak bardzo nie dodaje pewności siebie!

Dowiedz się więcej na temat: masaż | pośpiech | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje