Reklama

Reklama

Staram się mu ufać, ale...

Mój problem polega na tym, że jestem strasznie zazdrosna. Do niedawna było dobrze, ale gdy mój chłopak poznał pewną dziewczynę, wszystko się zmieniło - głównie on sam.

To sprawiło, że czuję się o niego strasznie zazdrosna. A ja po prostu nie chcę go stracić. Chciałabym sprawić, aby tamta dziewczyna zniknęła.... Nie wiem, jak to zrobić...

Dotąd mój chłopak miał koleżanki, nie przeszkadzała mi nawet znajomość z jego byłą dziewczyną.

Od pewnego czasu czuję, że robię się zazdrosna, niestety coraz bardziej...

Nie jest to jeszcze chora zazdrość, ale... jeśli ona wciąż się będzie pojawiać, to nie wiem jak to wszystko może się skończyć.

Dodam, iż staram się walczyć z tą moją zazdrością, staram się o tym nie myśleć i ufać mu. Ale pewne zmiany w jego zachowaniu nie dają mi spokoju.

Reklama

Od niedawna chowa telefon, ciągle nosi go przy sobie, a w mojej obecności nie odczytuje sms - ów. Cały czas broni tej dziewczyny. Gdy tylko o niej mowa - uważa, że to ja robię problem...

Proszę, pomóżcie - jak wpłynąć na mężczyznę, aby skończył taką znajomość?

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: chłopak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy