Reklama

Reklama

​Te pozycje gwarantują ekscytujące widoki!

Koniec z nudnym seksem przy zgaszonym świetle. Koniec z rutyną i pozycjami dla nieśmiałych. Dziś mamy cztery pomysły dla tych, którzy w sypialni szukają odmiany, podniecających widoków i mocniejszych wrażeń. Oto cztery pozycje seksualne dla lubiących sobie popatrzeć.

Pozycja wodospad

Reklama

On siedzi na stołku, krześle, ewentualnie na brzegu łóżka. Ona siada okrakiem na jego kolanach, twarzą w kierunku twarzy partnera. Następnie obejmuje go nogami w pasie i odchyla się do tyłu. Plecami kładzie się na jego nogach, głowę ma zawieszoną w powietrzu lub opiera ją o podłoże (najlepiej o coś miękkiego). Dla utrzymania równowagi partnerka może złapać mężczyznę za szyję lub ramiona.

Tempo i intensywność ruchów w tej pozycji zależy przede wszystkim od mężczyzny. Dodatkowo, dla panów niezwykle podniecający jest widok poruszającej się partnerki oraz możliwość dotykania jej i sprawiania jeszcze większej rozkoszy.

Zdecydowanie jednak nie jest to pozycja dla każdego - od kobiety wymaga dużej elastyczności i gibkości, od mężczyzny siły, by mógł utrzymać partnerkę. Ale wrażenia zdecydowanie warte są tego trudu!

Pozycja pułapka

Mężczyzna klęka i opuszcza pośladki na pięty. Potem odchyla się do tyłu, podpierając się ręką. Może też wyprostować jedną nogę - wtedy pozycja jest wygodniejsza.

Kobieta klęka przed mężczyzną, tyłem do niego. Pochyla się do przodu, opierając na przedramionach. Unosi pośladki, a następnie "siada" na partnerze.

W tej pozycji więcej do powiedzenia ma mężczyzna, to on nadaje rytm i kontroluje sytuację. Kobieta reaguje na jego ruchy, jest złapana w tytułową pułapkę. Pozycja wymaga ogromnie dużej sprawności fizycznej i wytrzymałości, ponieważ nogi i ręce są tu narażone na spore obciążenia i skurcze.

Czy warto? Zdecydowanie warto spróbować. Satysfakcja obojga partnerów jest w tej pozycji całkiem spora. Dodatkowo, widok pulsującej partnerki niezwykle podnieca mężczyzn.

Dowiedz się więcej na temat: seks | pozycje seksulane | podniecenie seksualne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje