Reklama

Reklama

To może zepsuć ochotę na seks!

Najgorętszą grę wstępną albo fantastyczny seks mogą zepsuć pewne niedogodności. Sprawdź, czego unikać, by twój seks był udany.

Hałas

Reklama

Udany seks wymaga... koncentracji. Hałas dochodzący z sąsiedniego mieszkania albo pokoju może być bardzo rozpraszający i szybko zniweczyć ochotę na igraszki. Także niepokój, czy rodzice lub współlokatorzy nie wrócą zbyt szybko może utrudnić kontakty i sprawić, że stracicie ochotę na seks.

Zwłaszcza kobiety tracą zainteresowanie seksem, gdy usłyszą podejrzane lub niepokojące dźwięki. Nawet, jeśli później okaże się, że było to, np. zwyczajne drapanie psa, z seksu zazwyczaj nic już nie wychodzi.

Aby zapobiec takim scenariuszom, wybieraj na miłosne igraszki miejsce, gdzie będziecie mieli zapewnioną prywatność. Zadbajcie również o to, by mieć odpowiednio dużo czasu, by nikt nie przerwał wam w najważniejszym momencie. To z pewnością rozładuje atmosferę i uspokoi ciebie i twojego partnera.

Zdjęcia rodziny i domowe zwierzęta

Zdjęcia twoich rodziców, braci albo innych członków rodziny na ścianie albo na stoliku nocnym są dobrym sposobem, by czuć bliskość rodziny, gdy jesteś daleko od nich, mogą jednak rozpraszać i peszyć twojego partnera. Może on sobie wyobrażać, patrząc na zdjęcie twojego ojca albo matki, że twoi bliscy przyglądają się temu, co robicie. To może poważnie zaszkodzić libido twojego partnera i osłabić jego ochotę na seks. Podobna sytuacja może się zdarzyć, gdy uprawiasz seks w łóżku twoich rodziców.

Wielu ludzi traci ochotę na miłosne igraszki, gdy to, co robią obserwuje domowe zwierzę, np. pies.

Takich sytuacji możesz uniknąć w prosty sposób: jeśli w pokoju masz zdjęcia bliskich, wystarczy je schować do szuflady albo odwrócić w inną stroną. Jeśli to nie pomaga, zgaś światła, zasłoń okna tak, by obrazki były niewidoczne. Psa (lub inne zwierzę) zamknij w innym pomieszczeniu, żeby nie przeszkadzał wam podczas seksu.

Rozmowy telefoniczne

Dźwięk dzwoniącego telefonu może zepsuć całą atmosferę seksu. Jeśli w trakcie miłosnych igraszek zadzwoni telefon i któreś z partnerów odbędzie rozmowę, z ochoty na seks może już nic nie zostać... Najlepiej będzie, jeśli podczas seksu przyciszysz dzwonek telefonu albo w ogóle wyłączysz aparat. Pamiętaj, że nawet jeśli to nie stanowi problemu dla ciebie, może przeszkadzać twojemu partnerowi.

Wyjście do toalety

Wszyscy mamy potrzeby, jedną z nich jest, np. potrzeba opróżnienia pęcherza. Z pewnością jednak wyjście do toalety, właśnie gdy macie zacząć ostatni etap seksu, nie będzie odebrane jako seksowne. Takie wyjście może kosztować cię orgazm, ponieważ seksualny zapał partnera może szybko opaść. Najlepiej pamiętać o załatwieniu swoich potrzeb, zanim zaczniecie się kochać.

Dowiedz się więcej na temat: wyjście | hałas | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje