Reklama

Reklama

To nie jest facet dla ciebie!

Zastanawiałaś się, czemu wciąż spotykasz nieudaczników, zapatrzonych w siebie egoistów albo facetów, którzy bez mrugnięcia okiem zdradziliby cię z przyjaciółką? Gdzie są ci wszyscy fajni, z którymi można zbudować trwały związek? Czemu wciąż trafiasz na żaby, które nie zamieniają się w Księcia z Bajki?

Nie ty jedna się nad tym zastanawiasz. "Dlaczego tyle mądrych, atrakcyjnych i rozsądnych kobiet zakochuje się w tak absolutnie beznadziejnych ropuchach? Istnieją tysiące - tysiące - fantastycznych facetów do wzięcia, a jednak większości z nas najwyraźniej udaje się ich przegapić. Może to i prawda, że musisz pocałować kilka żab, zanim trafisz na Księcia z Bajki, ale czy naprawdę musimy przekopać się przez cały staw, zanim odnajdziemy szczęście?" - zastanawia się Madeleine Lowe, autorka książki "Przestań całować żaby, czas rozejrzeć się za Księciem z Bajki".

Reklama

Znasz to uczucie? Znowu okazało się, że facet, z którym się spotykałaś coraz bardziej przypomina żabę a nie Księcia z Bajki? To nie pierwszy raz? Może więc warto pomyśleć nad tym, jakich facetów omijać szerokim łukiem, nawet, gdyby byli piekielnie przystojni.

Dziesięć typów facetów, których nie powinnaś dotykać nawet końcem bardzo długiego kija

Szukając mężczyzny, z którym będziesz mogła budować związek, pewnie trafisz na kilku takich, z którymi niczego nie powinnaś budować. Poznaj dziesięć typów facetów, których powinnaś omijać szerokim łukiem, bo z pewnością nie zamienią się w Księcia z Bajki.

Pan Kłamca

Nawet, jeśli przyłapałaś go tylko na drobnych kłamstewkach, miej świadomość, że z jakiegoś powodu nie chce powiedzieć ci prawdy. Jeśli okłamał raz, pewnie zrobi to i kolejny, a ty wciąż będziesz się zastanawiała nad tym, kiedy mówi prawdę a kiedy nie, co przed Tobą ukrywa i dlaczego. To toksyczny związek. A "Pan Kłamca zmyśla przede wszystkim po to, żeby ukryć swoje prawdziwe ja - zwykle dlatego, że uważa, że nie spełnia jakichś wymagań - albo po to, aby zdobyć nad Tobą przewagę. Za żadną z tych rzeczy nie powinnaś być mu szczególnie wdzięczna."

Pan Tyran

Zazwyczaj oczekujemy w związku miłości, jeśli jednak wkradnie się do niego jakakolwiek przemoc, o tym uczuciu raczej nie ma co mówić. "W byciu zdominowaną przez kogoś nie ma absolutnie niczego seksownego, romantycznego ani uroczo staroświeckiego. Życie z władczym facetem jest poniżające, niebezpieczne dla zdrowia, a możliwe że i dla życia". Niestety wszystkie kobiety, które kiedykolwiek były w związku z Panem Tyranem wiedzą, że niełatwo skończyć taki związek i wyzwolić się spod wpływu Tyrana. Jeśli facet, z którym się spotykasz w jakikolwiek sposób próbuje cię ograniczać albo narzucać własne zdanie, powinna ci się włączyć lampka ostrzegawcza. Czerpanie przyjemności z poczucia władzy nad innym człowiekiem nie sprawdza się w budowaniu trwałego związku.

Pan Babiarz

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to Książę z Bajki, przy którym czujesz się jak milion dolarów. Ale nie daj się zwieść, czar pryska, gdy próbujesz nawiązać głębszą więź emocjonalną. Pan Babiarz nie jest do tego stworzony, jego kręcą podboje. Jeśli nie zależy ci na trwałym związku, przygoda z Panem Babiarzem może być ekscytująca, ale nie oczekuj, że dla ciebie zmieni styl życia.

Pan Kłapouchy

Jeśli chcesz się spotykać z facetem, który nieustannie ma gigantyczne doły i jest wiecznym malkontentem musisz sama być w dobrej kondycji, żebyś przypadkiem nie wpadła razem z nim w czarną otchłań. Oczywiście dziewczyny - samarytanki, które uwielbiają się kimś opiekować, może zafascynować taki wiecznie przygnębiony i mroczny facet. Zanim jednak wejdziesz w taki układ, zastanów się, czy masz tyle siły i czy właśnie o to ci chodzi w związku, żeby zamiast budować, rozwiązywać czyjeś problemy. Pamiętaj, że w tym związku nigdy nie będzie równowagi i to on będzie pępkiem świata.

Dowiedz się więcej na temat: związek | mężczyzna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje