Reklama

Reklama

Wakacyjna miłość

O ile wiosna delikatnie rozbudza nasze zmysły, o tyle lato pozwala im na prawdziwy rozkwit. W upalne dni wiele sprzyja temu, aby namiętności rozgorzały na dobre. To wymarzony czas na miłość, bez względu na to, jak długo takie wakacyjne uczucie przetrwa.

Więcej wolnego czasu, więcej luzu, odpoczynek z dala od domu, ciepłe noce, skąpe stroje, większa łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości - to wszystko sprawia, że zmysły trudno utrzymać na wodzy. Pokus wiele, o romans nietrudno, a i ochota na seks pojawia się częściej. Trzeba jednak pamiętać o tym, że w tej wakacyjnej swobodzie kryją się pewnie zagrożenia. Jeśli będziemy ich świadomi i w porę je rozpoznamy, to znajomości zawarte latem pozostaną miłym wspomnieniem, a może nawet przerodzą się w związek na całe życie.

Reklama

Wakacje to szansa nie tylko na zawieranie nowych związków, ale także na kolejne zbliżenie w tych "starych".

Letni oręż kobiety

Lato sprzyja uwodzeniu. Odsłaniasz to, co w inne dni roku jest ubrane i niedostępne dla obcych spojrzeń. Obok opalonych, skąpo odzianych ciał, żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie. Jeszcze kilka kobiecych sztuczek, zmysłowych dodatków i każdy facet jest Twój. Przynajmniej do końca lata.

Letnia dziewczyno...

W tym uwodzeniu łatwo jednak przekroczyć granice, poza którymi nasze zachowanie będzie odczytane jako prowokujące czy wyzywające. Nie trudno też o o mylne odczytanie naszych intencji na podstawie choćby samego stroju. Wakacje to bowiem dla dziewcząt dobra i zła pora. Dobra, bo te, które mają się czym pochwalić, mogą to robić, nosząc wszystko to, co oferują najnowsze trendy letniej mody. Zła, bo trudno przewidzieć wszystkie męskie reakcje na takie letnie dziewczyny...

Wakacyjne wieczory...

Wakacyjne wieczory, te z pola namiotowego, domu wczasowego czy miejscowości uzdrowiskowej, znacznie różnią się od wieczorów tradycyjnych, spędzanych w domowym zaciszu. Podczas urlopów męsko-damskie sprawy nabierają nieco innego wymiaru, bo też - co nietrudno zauważyć - w bardzo wielu osobach zachodzą tajemnicze przemiany. A wakacje potrafią zmieniać ludzi, zwłaszcza wieczorem...

Blondynka, plaża i ja!

Dlaczego tak tłumnie i tak chętnie odwiedzamy plaże? Co jeszcze, oprócz możliwości zażywania kąpieli słonecznych, przerywanych chłodzeniem ciała w wodzie, przyciąga nas w te miejsca? Może właśnie to, że na plaży bardzo łatwo nawiązuje się znajomości... Plaża to z założenia miejsce takie całkowicie nieoficjalne. Luz, luz, luz...

Do plecaka… "gumkę" włóż

Dla wielu młodych ludzi wakacje to czas inicjacji seksualnej. Aby zachować po niej tylko dobre wspomnienia, a po powrocie do domu nie martwić się ewentualnymi konsekwencjami "pierwszego razu", warto zawczasu pomyśleć o odpowiednich środkach antykoncepcyjnych. W przypadku przygodnych znajomości, a takimi jest przecież wiele wakacyjnych spotkań, najlepiej sprawdza się prezerwatywa. To metoda polecana zwłaszcza tym, którzy nie mają stałego, godnego zaufania partnera, nie prowadzą uregulowanego współżycia. Po takie zabezpieczenie warto na pewno sięgnąć wtedy, gdy kontakt seksualny dotyczy nowo poznanej osoby. Co istotne, prezerwatywa nie tylko zapobiega ciąży, ale także zabezpiecza przed zakażeniem chorobami przenoszonymi droga płciową oraz AIDS. ...

Wczasowy łowca

Okres urlopowy to nie tylko czas wspaniałego wypoczynku, bliższych lub dalszych wyjazdów czy realizacji innych planów, skrupulatnie obmyślanych przez cały rok. To także okres szczególny pod względem zawierania znajomości i przeżywania tzw. wakacyjnych przygód.

Czy wiecie, że są ludzie, którzy wręcz chorują na takie przygody? Chorują i… polują! Wyjeżdżają na przykład specjalnie do obleganych przez wczasowiczów miejscowości po to tylko, by na kilka tygodni zamienić się w łowców damskich lub męskich serc.

Partner w ofercie

Co zrobić, gdy chwilowo nie masz z kim dzielić radosnych i beztroskich chwil? Czy zaszywać się w pracy i w aurze pracoholiczki przetrwać jakoś do jesieni? Czy może porzucić konwenanse i skorzystać z ofert biur podróży organizujących pobyty w romantycznych egzotycznych miejscach świata. W ceń imprezy wliczona jest już... osoba towarzysząca.

Letni epizod

Nie ma się co oszukiwać - wakacyjne znajomości często zaczynają się od seksu i na seksie się kończą. Rzadko kiedy taki urlopowy seks przechodzi w prawdziwą miłość.

Sprawdźmy się

Wspólny wyjazd może być - i bywa - swoistym testem dla długoletniego związku. Na co dzień zagonieni, zapracowani, dostajemy podczas kilku wakacyjnych tygodni szansę na wspólne przebywanie niemal bez przerwy. Kiedy naprawdę bywa cudownie, wracamy szczęśliwi, przepełnieni wspomnieniami. Ale bywa też tak, że wracamy w nieco innych nastrojach...

Rozkosz pod gołym niebem

Lato to też doskonała pora, aby rozprawić się z rutyną, która zagościła w naszych związkach. Zmiana scenerii może zdziałać cuda. Zapach kwiatów, świeża trawa, śpiewające ptaki, rozgwieżdżone niebo.... A może by tak wyjść z sypialni i pobaraszkować na łonie natury? Seks pod gołym niebem może być zupełnie nowym, fascynującym doznaniem!

Zobacz też

Pokusa w sandałkach

Plażowe dylematy

Figi w roli głównej

Ubrani - nieubrani

Dowiedz się więcej na temat: moda | zmysły | wakacje | lato | miłość | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje