Reklama

Reklama

Walcz z rutyną w sypialni

Długotrwały związek nie jest usprawiedliwieniem dla seksualnej nudy. Nie ulegaj płciowej obojętności, walcz z rutyną w związku. Wszystko jest w twoich rękach!

Na początek sprawdź, jak smakuje seks w innych pozycjach. Jeśli do tej pory zawsze uprawialiście seks w łóżku, spróbujcie to zrobić inaczej, np. na stojąco. Natchnieniem mogą być filmy, takiej jak "Angielski pacjent" i "Morze miłości", w których Ralph Fiennes, Kirsten Scott Thomas, Al Pacino i Ellen Barkin kochają się stojąc.

Podejmij pierwsza inicjatywę, twój partner będzie bardzo miło zaskoczony. Przytul się do niego, namiętnie pocałuj, potrzyj piersiami o jego tors. Nie martw się, że on będzie zdziwiony, z pewnością tak samo jak ty, jest już znudzony seksem w łóżku.

Reklama

Mężczyzna może całować namiętnie szyję partnerki, pieścić piersi i... mocno przycisnąć ją do ściany.

Gra wstępna we własnym zakresie

Jeśli potrzebujesz długiej gry wstępnej a twoje obowiązki rodzinne sprawiają, że nie masz czasu na tak długi seks, przygotuj się sama do miłości z partnerem.

Gdy mężczyzna jest jeszcze zajęty swoimi obowiązkami, ty możesz pójść do sypialni i "rozgrzać się" sama, np. przy pomocy wibratora. Mężczyzna pod nieobecność kobiety może się masturbować, aby przygotować się na seks. Gdy się spotkacie w sypialni, nie będzie wam już potrzebna długa gra wstępna...

Innym sposobem na walkę z rutyną jest wspólne masturbowanie się i patrzenie na siebie. To dobry sposób na zaostrzenie apetytu na danie główne - wspólny seks.

Męskie ciało ma także wiele stref erogennych

Drogie panie, jeśli myślicie, że mężczyzna jest podniecony tylko przez pobudzanie jego penisa, mylicie się. Męskie ciało jest jedną dużą strefą erogenną. Musicie się tylko dowiedzieć, które partie ciała partnera najsilniej go pobudzają. To proste, wystarczy go rozebrać i pieść jego ciało centymetr po centymetrze, zwracając uwagę, gdzie najsilniej reaguje na seksualne bodźce. Z pewnością odpowie na pobudzenie sutków, szyi, ucha, pośladków i odbytu.

Jeśli będziesz cierpliwa, możesz odkryć erogenne obszary, o których nawet on nie wiedział. W ten sposób bardziej poznasz swojego mężczyzna, staniecie się sobie bliżsi a wasze kontakty będą gorętsze i bardziej pasjonujące.

Zbuduj odpowiednią atmosferę

Jeśli stworzysz odpowiedni nastrój, na pewno seks będzie przyjemniejszy. Wystarczą proste zabiegi: zamiast światła zapal świece, włącz romantyczną muzykę. Zanim przejdziecie do seksu, możecie zatańczyć, posłuchać bicia serca partnera.

Także oglądanie erotycznego filmu może być sposobem na przełamanie rutyny (to nie musi być wcale porno) albo wspólne głośne czytanie erotycznej książki. Możecie stworzyć erotyczne napięcie nawet będąc daleko od siebie. Zanim się spotkacie, możecie, np. wysłać do siebie pikantne sms - y.

Rachela Carlton Abrams, autorka książki "Sekrety wielokrotnych orgazmów" , mówi, że napięcie płciowe przed samym kontaktem, podnosi doznania podczas samego seksu. Jeśli pobudzisz się wcześniej na odległość, zaowocuje to silniejszym orgazmem podczas fizycznego kontaktu.

Poszukiwania pomysłów na lepszy seks

Seksualne porady znajdziesz wszędzie: w erotycznych książkach w każdej bibliotece, w magazynach i oczywiście w Internecie , gdzie są tysiące wskazówek. Nie wstydź się szukać i pytać innych ludzi, wszak: co dwie głowy to nie jedna, inni może już znaleźli rozwiązanie twojego problemu. Ty możesz przetestować nowe rozwiązania.

Tłum.AP

A jakie są wasze sposoby na przełamanie seksualnej rutyny? Piszcie w komentarzach.

Intimate Medicine
Dowiedz się więcej na temat: ciało | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy