Reklama

Reklama

Wieczór w apartamencie Christiana Greya? To możliwe!

Miłośniczki powieści "50 twarzy Greya" z niecierpliwością czekają na premierę filmu na podstawie książki. Bez wątpienia równie chętnie spędziłyby go w stylu głównych bohaterów. Nic nie stoi na przeszkodzie. Apartament Greya w Seattle jest dostępny do wynajęcia za niecałe... 1000 PLN za noc.

Miłośnicy Greya i Anastasii mogą teraz przenieść swoje fantazje do rzeczywistości. Luksusowy apartament Greya jest do wynajęcia. Apartament znajduje się w luksusowym wieżowcu Escala, gdzie główna bohaterka książki Anastasia Steele została po raz pierwszy uwiedziona przez tajemniczego Christiana Greya. Nie brakuje tu wysokiej jakości udogodnień, prywatnego tarasu na dachu, panoramicznego widoku. Miłośnicy książki mogą czuć się jednak zawiedzeni. Nie znajdą tu bowiem czerwonego pokoju bólu.

Dla tych, którym nie uda się wyrwać na weekend do Seatle, pozostaje podróż wirtualna. Specjalnie dla fanów powieści, stworzona została strona "Christian Grey's Apartment". Dzięki niej można odwiedzić tajemnicze mieszkanie bohatera i przespacerować się po wszystkich zakamarkach. Niektóre z nich zostały wzbogacone o niepublikowane dotąd filmy lub zdjęcia. Znaleźć można takie smaczki jak utwór, wykonywany przez Greya na pianie lub przepis na danie, które jedli bohaterowie.

Reklama

"Pięćdziesiąt twarzy Greya" to powieść erotyczna dla kobiet, która już od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Książka opisuje relacje i stosunki seksualne między Anastasią Steele a młodym milionerem Christianem Greyem, który wprowadza dziewczynę w tajniki sztuki miłosnej. Akcja powieści rozgrywa się głównie w Seattle. Premiera filmu na jej podstawie już 14 lutego.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy