Reklama

Reklama

Wolimy czułe gesty od drogich prezentów

Panowie o mniej zasobnych portfelach mogą odetchnąć z ulgą. Z okolicznościowych ankiet wynika, że 87 procent pań bardziej doceni w walentynki romantyczne gesty, niż drogie prezenty. W cenie jest więc pomysłowość i szczerość uczuć, a nie wydawanie pieniędzy.

Okazuje się więc, że brawurowo wyśpiewane przez Nicole Kidman w "Moulin Rouge" słowa: "diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety" można odłożyć do lamusa. Oczywiście to nie znaczy, że 14 lutego nie należy niczego ofiarować ukochanej, bo miły upominek zawsze podnosi temperaturę uczuć. Jednak kobiety coraz bardziej doceniają intencje.

Nie kupuj, napisz

Badania przeprowadzone w Brytyjską Fundację Serca przyniosły dość nieoczekiwane wyniki. Aż 87 procent pań ceni sobie w walentynkowy wieczór najbardziej romantyczne gesty, czułość i bliskość, albo napisany z serca wiersz miłosny.
Oczywiście są też osoby, które hołdują wystawnemu świętowaniu Dnia Zakochanych, który nierozłącznie kojarzy im się z wystawną kolacją w modnej restauracji, albo jednodniowym wypadem poza miasto do romantycznego hotelu. Dlatego kluczem do sukcesu jest znajomość upodobań partnerki.

Reklama

Tylko nie mecz

Z ankiet wynika, że z tym ostatnim mężczyznom idzie niezbyt dobrze. Okazuje się, że dziewięć procent z nich jest pewna, że najbardziej pożądanym prezentem jest komplet seksownej bielizny (wskazało go tylko 1 procent pań), a blisko trzy procent uważa za czuły gest nieoglądanie w walentynkowy wieczór futbolu w telewizji (kobiety nie uwzględniły takiego punktu). Cóż, chyba w tej sytuacji najlepszą receptą może się okazać cytat z Adama Mickiewicza: "miej serce i patrzaj w serce".


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: prezent | Walentynki | pieniądze | czułość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy