Reklama

Reklama

"Wolność cycków" przed ślubem

Nauka tańca na rurze, występy striptizerów i nieskrępowane pijaństwo to tylko niektóre sposoby na spędzenie wieczoru panieńskiego. Coraz częściej organizacją takich imprez zajmują się wyspecjalizowane firmy gotowe zrealizować najwymyślniejsze zamówienia: od sfingowanego porwania narzeczonej po skoki ze spadochronem.

Przyjaciółki, na których spoczywa obowiązek przygotowania wieczoru panieńskiego, coraz częściej chcą, aby impreza stała się ekstremalną przygodą, przeżyciem, którego przyszła mężatka nigdy nie zapomni. Nie szczędzą na to fantazji ani środków.

Ekstremalny wieczór

Moda na oryginalne i pełne emocji pożegnanie ze stanem panieńskim każe obficie czerpać z repertuaru sportów ekstremalnych. Skoki na bungee, jazda na quadach, paintball czy loty balonem to propozycje dla osób o zasobniejszych portfelach.

Reklama

Zorganizowana przez firmę Ireko impreza na 6 osób, w której główną atrakcją był skok z samolotu, kosztowała 17 000 zł. Młoda narzeczona w ostatniej chwili rozmyśliła się i nie skoczyła. Kto może przypuszczać, że bohaterka wieczoru nie jest amatorką gwałtownych uderzeń adrenaliny, może mieć do wyboru wiele innych niespodzianek, takich jak wyjazdy do spa lub udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. - Rekordy popularności bije zabawa w autobusie brytyjskim - twierdzi Szymon Krzeski z firmy Fun24. - Na pokładzie takiego autobusu na pannę młodą czeka wiele atrakcji: tancerz, wróżka, tort, fajerwerki... Scenariusze zabawy są ustalane indywidualnie, co ma duże znaczenie, ponieważ w organizacji wieczoru panieńskiego liczy się nie tylko dobra zabawa, ale też element zaskoczenia. Koszt takiej imprezy to kilka tysięcy złotych.

Rozbieramy panów

Od kilku lat jednym z najpopularniejszych sposobów na podgrzanie atmosfery i dodanie pikanterii wieczorowi panieńskiemu jest zamówienie występu tancerzy erotycznych. Mariusz Jarosiński z MODEL FX ocenia, że zainteresowanie tego typu występami wzrosło w ciągu ostatnich czterech lat o 300 proc. To moda, która wiąże się ze zmianami w mentalności: - Dziewczyny dzwonią i zamawiają striptizerów bez żadnego skrępowania. Coraz częściej zdarza się też, że dzwonią mężczyźni i zamawiają występy dla swoich przyszłych żon - opowiada Jarosiński.

To, jak będzie wyglądał pokaz, zależy od pomysłowości zamawiającego i oczywiście od tego, ile może on zapłacić. - Zdarzyło się zlecenie na zatrzymanie auta na ulicy. Byłem w stroju policjanta i stwierdziłem, że samochód dziewczyn nie nadaje się do dalszej jazdy. Pojechały do klubu taksówką, gdzie wkrótce zjawiłem się i ja - w tym samym stroju policjanta, aby dać pokaz - opowiada Mariusz Jarosiński.

- Dawałem też pokaz nad basenem w klinice chirurgii plastycznej, jednak przeciętny wieczór panieński odbywa się w prywatnym mieszkaniu, rzadziej w VIP-roomie, któregoś z klubów - opowiada. - Dziewczyny zazwyczaj spotykają się około godz. 19-20 , show tancerza jest przewidziany na jakieś dwie godziny później. Po występie dziewczyny przenoszą się do któregoś z klubów, gdzie ewentualnie przewidziany jest jeszcze jeden występ. W Warszawie15-minutowy występ kosztuje 500 zł.

Dowiedz się więcej na temat: skoki | firmy | występ | zabawa | impreza | taniec na rurze | wieczór | nauka | dziewczyny | wolność

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje