Reklama

Reklama

Zadbany mężczyzna na walentynki

W dniu świętego Walentego swoją wybrankę mężczyzna może zaskoczyć na wiele sposobów. Może np. zaskoczyć ją... sobą, jeśli zadba o wygląd. W tydzień trudno stać się Adonisem, ale można zdecydować się na kilka zabiegów urodowych, które potrafią wiele zdziałać.

Dla kobiety będzie miłą niespodzianką, jeśli na walentynkowe spotkanie mężczyzna przyjdzie specjalnie dla niej odmieniony. W metamorfozie może mu pomóc salon urody. Na jakie proste i szybkie zabiegi warto się zdecydować, podpowiada Agnieszka Serkies, menedżer jedynego w Polsce męskiego zakładu SPA.

Reklama

"Oferujemy ekspresowe zabiegi rewitalizujące i oczyszczające skórę, dzięki którym twarz odzyskuje blask i jędrność, a delikatne zmarszczki ulegają spłyceniu" - mówi menedżer. "Spośród wielu rodzajów masażu szczególnie polecamy ten na całe ciało, tj. odstresowujący.

Ogromny spokój przynosi też masaż głowy techniką akupresury. Można też u nas skorzystać z usług prawdziwego golibrody oraz fryzjera, który zadba o odpowiednie uczesanie" - Agnieszka Serkies.

Niewykluczone, że mężczyzna, który raz ośmieli się wybrać do SPA, będzie tam regularnie wracać. "Najwspanialszymi klientami są mężczyźni. Są lojalnymi klientami. Jeśli mężczyźnie powie się, że jeden zabieg to za mało, by efekt był widoczny, gotów jest przyjść na całą serię. Z kolei kobiety szukają promocji, nowinek i częściej zmieniają salony urody" - uważa Serkies.

A jeśliby do SPA wybrać się razem z ukochaną? Wtedy można poprosić o wspólny masaż. Jak on wygląda? "Obie osoby wygodnie rozkładają się na specjalnych podgrzewanych łóżkach, które przyjemnie relaksują. Łóżka ustawione są obok siebie, co umożliwia kontakt, a masażystki zgodnie z wcześniejszym wyborem masażu przeprowadzają zabieg" - tłumaczy menedżer.

Szukając wspólnych przeżyć, można również z ukochaną zdecydować się na ćwiczenia pod okiem trenera personalnego, albo na próbną lekcję tańca. By podnieść temperaturę uczuć, nie trzeba koniecznie decydować się na coś ekstremalnego, jak skok na bungie.

Dowiedz się więcej na temat: Walentynki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje