Reklama

Reklama

Zakochałam się w żonatym

Mam 24 lata i bałagan w swoim życiu. Niedawno rozstałam się z chłopakiem, z którym byłam 4 lata. Cieszę się, że to się skończyło, bo ten związek od razu był skazany na porażkę.

Przetrwałam trudny okres dzięki mojemu przyjacielowi i nawet nie wiem, kiedy zdążyłam się w nim zakochać. Znamy się od 5 lat. Problem tkwi w tym, że on jest żonaty, ma dzieci i jest troszeczkę starszy ode mnie. Nie wyobrażam sobie życia bez niego, ale z drugiej strony nie chcę niszczyć czyjegoś szczęścia. Bardziej intensywnie zaczęliśmy się spotykać 4 miesiące temu. Na razie jest łatwo, bo oboje pracujemy za granicą, a jego rodzina jest w Polsce.

Nie bardzo wiem, co robić. KOCHAM GO, ale czy powinnam dalej się z nim spotykać? Wiem, że i tak kiedyś wróci do rodziny i wtedy będzie bolało jeszcze bardziej. Błagam pomóżcie.

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy