Reklama

Reklama

Zakochana nimfomanka

Mówi się, że to faceci wciąż myślą o seksie, że to właśnie seks jest dla nich najważniejszy. Ja jestem taka sama...

Nigdy nie stanowiło to dla mnie wielkiego problemu, moim facetom podobało się, że wciąż mam ochotę na seks. Ja sama inicjowałam zbliżenia. Nigdy też nie miałam problemu z "wyhaczeniem" faceta. Jedyny problem związany z tą sytuacją to poszukiwanie faceta, który by do mnie pasował, odpowiadał na moje potrzeby. W zasadzie tylko tacy mieli u mnie szansę.

Niedawno poznałam faceta, w którym się zakochałam - nie było między nami jeszcze seksu i nie chcę w najbliższym czasie wylądować z nim w łóżku. Kocham nasze rozmowy i bycie blisko, jest między nami oczywiście jakiś rodzaj napięcia erotycznego, ale to też jest fajne i nie chcę nic z tym robić. Nie wiem, czy on czuje do mnie to samo. Nie chcę pytać, bo nie wiem, jak bym sobie poradziła z negatywną odpowiedzią. Teraz najchętniej krzyknęłabym na cały głos: "chwilo trwaj, jesteś piękna!". Boję się przyszłości, tego, że on wcale nie jest zakochany. Boję się tego, że nie będziemy zgrani w łóżku...

Reklama

Spotykamy się od kilku tygodni (znamy się kilka miesięcy), choć nie są to randki - raczej przyjacielskie spotkania - czasami sami, czasem w większej grupie. Ja w tym czasie mam oczywiście innych facetów - tylko do łóżka. Potrafię oddzielić uczucia od seksu.

Nie wiem, co będzie dalej. Nie wiem, czy w ogóle między nami coś będzie... Boję się sama tej sytuacji - co noc dzielę łóżko z jakimś facetem, tylko dla seksu, a kocham zupełnie kogoś innego... Nie potrafię jednak zrezygnować z seksu. Sama nie wiem, co mam robić. Pomóżcie.

Zakochana nimfomanka

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks | zakochana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy