Reklama

Reklama

Cierpi przez implanty. Fani doceniają jej poświęcenie

Modelka Stephanie Palomares może się pochwalić dwoma milionami obserwatorów na Instagramie, według których wygląda jak ideał. 27-letnia Amerykanka regularnie wspomaga naturę kolejnymi operacjami plastycznymi. Ich efekty uboczne bywają jednak bardzo bolesne.

Biust jest dla wielu kobiet źródłem ogromnych kompleksów. Często narzekamy na jego kształt oraz wielkość, co znajduje odzwierciedlenie w medycznych statystykach. Wszczepienie implantów to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej.

Operacja nie należy do najbardziej skomplikowanych, a efekty widoczne są natychmiast i pozostają zazwyczaj na zawsze. Jednak coś za coś, bo im większe piersi, tym większy ciężar. Przekonała się o tym popularna na Instagramie amerykańska fotomodelka.

Na stół trafiała już kilkakrotnie. Choć jest zadowolona ze swoich imponujących krągłości, równocześnie dostrzega ich pewną wadę.

Reklama

Ból po operacji piersi

Stephanie Palomares eksperymentuje ze swoim wyglądem od osiemnastego roku życia. Dziewięć lat później nie przypomina już zakompleksionej nastolatki. Naturalność ustąpiła miejsca implantom i wypełniaczom, które odmieniły praktycznie całe jej ciało.

27-latka ma na koncie m.in. cztery brazylijskie liftingi pośladków oraz trzykrotne powiększenie piersi. Coraz większy biust spełnia wizualne oczekiwania modelki, ale czasami daje się we znaki. Amerykanka odczuwa m.in. ból w mostku, a jej ręce drętwieją.

Czy z tego powodu zdecyduje się na wyciągnięcie implantów lub przynajmniej zmniejszenie ich pojemności?

Uzależnienie od operacji plastycznych

- tłumaczy w relacji udostępnionej na Instagramie.

Wcześniej zdradziła fanom, że na wszystkie zabiegi medycyny estetycznej i operacje chirurgii plastycznej wydała dotąd równowartość niemal 800 tysięcy złotych. Oprócz wspomnianych wcześniej, Stephanie dwukrotnie zmieniała też kształt nosa i wszczepiła sobie implant w brodę.

Kolejne procedury to zapewne tylko kwestia czasu.

Zobacz także:
Chce wyglądać jak Barbie. Implanty kupili jej rodzice

Paula Abdul musi usunąć implanty! Ma problemy ze zdrowiem

Przerażające praktyki podczas powiększania piersi
***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy