Reklama

Reklama

Co robić, by włosy były piękniejsze?

Kolejna rada dotyczy... perfum. Co mają wspólnego z włosami? Blogerka zauważa, że kiedy się nimi spryskujemy, nie omijamy włosów. Młodzikowska przyznaje rację, że na nich zapach dobrze się utrzymuje, ale...

- W składzie każdych perfum jest alkohol, który bardzo je wysusza. Jeżeli nosisz rozpuszczone fryzury, to przed użyciem perfum odsuń je do tyłu - radzi i podaje, że odkąd sama zaczęła się pilnować, jej wysuszone końcówki zdecydowanie zyskały na wyglądzie i gładkości.

Reklama

Inaczej sprawa się ma w przypadku mgiełki do włosów. Te do spłukiwania są, zdaniem Młodzikowskiej, doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji i "kropką nad i" przed stylizacją. - Kiedyś wpadłam na pomysł, że moje niedawno rozjaśnione i przesuszone pasma mogą polubić się z tym kosmetykiem w formie dodatkowego nocnego nawilżenia. Przesuszone końce mocno spryskiwałam, rozczesywałam i związywałam zostawiając mgiełkę na włosach na całą noc. W wyniku tego, kolejnego dnia włosy były bardziej miękkie i delikatne - wspomina i podkreśla, że to metoda idealna dla suchych i zniszczonych włosów.

Dowiedz się więcej na temat: włosy | fryzura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje