Reklama

Reklama

Jak dbać o biust

Odpowiednia pielęgnacja, bielizna i sztuczki makijażowe pomogą ci uporać się ze zbyt małym lub zbyt dużym biustem.

Puder i spółka

Większość kobiet nie jest zadowolona ze swojego biustu: jest albo zbyt mały, albo za duży albo niezbyt sprężysty. Można tego typu problemom zaradzić, stosując odpowiednie triki. Kosmetyki mogą naprawdę wiele zdziałać.

Jeśli uważasz, że twój biust jest zbyt mały, możesz optycznie powiększyć go dzięki sztuczkom makijażowym. Z pomocą przyjdą ci sypkie pudry brązujące, kremy brązujące do dekoltu, najlepiej z brokatem lub rozświetlające.

Jeśli masz problem ze zbyt dużym biustem, używaj kosmetyków brązujących kosmetyków ale bez brokatów.

Pamiętaj także o codziennej pielęgnacji, przynajmniej raz dziennie wcierając w biust odpowiednie kosmetyki.

- Najistotniejszym elementem pielęgnacji biustu jest systematyczność. - podkreśla Małgorzata Pindur, product manager firmy Clarena. - Bardzo ważne jest także stosowanie, przynajmniej dwa razy dziennie, odpowiedniego kremu.

Reklama

Idealny biustonosz

- Właściwie dobrany biustonosz gwarantuje nam wzmocnienie i utrzymanie na odpowiedniej wysokości biustu, a przez to nienarażanie włókien Coopera na rozciąganie się, zwłaszcza wtedy, gdy uprawiamy sporty. - uważa Małgorzata Pindur.

Każda z nas powinna mieć kilka typów biustonoszy do różnego rodzaju ubrań, inny do sukienki, inny do sportowego stroju. Jeden stanik nie spełni wszystkich funkcji, których od niego oczekujemu.

Dobrze dobrany biustonosz należy koniecznie przed zakupem przymierzyć.

Sprawdź, jak dobrać właściwy rozmiar stanika:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: biustonosz | biust

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy