Reklama

Reklama

Jak zrobić ślubny makijaż

Jak zachęciłaby Pani nasze czytelniczki do tego, by w odważny sposób korzystały z państwa oferty?
Z doświadczenia wiem, że używając produktów M.A.C, kobieta uzależnia się od nich. Dzieje się tak, ponieważ nosząc je, nie czuje się ich na twarzy, ma się wrażenie świeżości i czystości przez cały dzień. Myślę, że niesłychanie ważne jest, aby pójść do naszego sklepu i porozmawiać z konsultantami M.A.C, którzy są bardzo dobrze wyszkoleni. Oni na pewno pomogą dobrać produkt idealnie pasujący do danej osoby. Poświęcamy bardzo dużo czasu, żeby dobrze wyszkolić naszych pracowników. Myślę, że jeśli ktoś przyjdzie i kupi zarekomendowany produkt, będzie wracać do M.A.C, żeby uaktualniać swój "look".

Reklama

Jakie trendy w makijażu ślubnym pojawiają się na największych wybiegach na świecie?

W tym roku królują ciemniejsze usta - szczególnie na jesienne wesela - trochę w stylu lat 50. Wiele kobiet nosi włosy spięte wysoko, i to współgra z eye-linerem lub ciemniejszymi ustami, albo wręcz przeciwnie - włosy rozpuszczone połączone z naturalnymi cieniami i cielistą szminką. Są to więc dwie skrajności, które można wybrać w zależności od osobowości.

Nasz magazyn pokazuje bardzo odważne stylizacje ślubne. Są one raczej próbą przekonania, że makijaże ślubne nie muszą być ugrzecznione i nudne. Firma M.A.C znana jest z odważnych stylizacji. Czy mogłaby Pani zachęcić nasze czytelniczki do ciekawych makijaży w tym ważnym dniu. Co Pani mogłaby zaproponować, jeśli chodzi o oryginalny makijaż na tę okazję?

Malując przez prawie 15 lat, muszę przyznać, że dobrze wygląda naturalny ślubny makijaż, jednak jest wiele ciekawych, odważnych propozycji do wykorzystania w tym dniu. Myślę więc, że pierwszy krok to wizyta u profesjonalisty i wysłuchanie jego rad. Prawdopodobnie doradzi on użycie czterech cieni do oczu, dobrego podkładu i pudru. Należy też spróbować rozświetlających cieni do oczu. Podczas tej uroczystości przede wszystkim stawiamy na nieskazitelną cerę.

Jeśli Panna Młoda sama spróbuje zrobić makijaż naturalny, nie będzie to wyglądało dobrze na zdjęciach - potrzebuje więc pomocy fachowca. W celu wyrwania się z nudy i osiągnięcia bardziej ekscytującego efektu nie powinno się robić niczego, czego nigdy wcześniej się nie próbowało, ponieważ będzie to nienaturalne. Można użyć ciemniejszej szminki lub mocniej podkreślić oczy. To sprawi, że Panna Młoda poczuje się naprawdę pięknie i zmysłowo. Można także wykorzystać sztuczne rzęsy. My używamy ich bardzo często, bo na zdjęciach wyglądają po prostu niesamowicie. Czerwone usta również. Zimą, na przykład w czasie świąt, dopełnieniem całości mogłyby być czerwone róże w bukiecie. Myślę, że kolor czerwony i bordowy właśnie w okresie jesienno-zimowym wyglądałby wspaniale.

Rozmawiała Aleksandra Zubrzycka

Dowiedz się więcej na temat: panna młoda | wywiady | senior | makijaż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje