Reklama

Reklama

Jogurty do ciała marki STENDERS

STENDERS rozwija i uzupełniania asortyment produktów do pielęgnacji ciała.

Linia nawilżających jogurtów została skomponowana z najwyższej jakości naturalnych składników by zagwarantować skórze doskonałe nawilżenie i pobudzać zmysły urzekającymi aromatami. Jogurty do ciała występują w czterech wersjach zapachowych, każdy na pewno znajdzie swój ulubiony:

Grejpfrutowy jogurt do ciała o świeżym, owocowym zapachu

Różany jogurt do ciała o czarującym kwiatowym aromacie

Lawendowy jogurt do ciała o przyjemnym, uspokajającym zapachu

Żurawinowy jogurt do ciała o subtelnym, leśnym aromacie

W celu zapewnienia odpowiedniego nawilżenia i odżywienia skóry, STENDERS stworzył nowy, wysoce wartościowy produkt - jogurt do ciała. Jest to lekki krem, konsystencją przypominający jogurt. Został stworzony, aby skutecznie dbać o nawilżenie skóry, utrzymując jej elastyczność.

Co jest wyjątkowego w nowych jogurtach do ciała STENDERS?

Reklama

- lekka konsystencja

- gwarancja elastyczności dzięki najwyżej jakości składnikom

- znakomite, naturalne zapachy

Różany jogurt do ciała

Czarujący zapach różanego jogurtu do ciała został stworzony przez szwajcarską firmę Givaudan - międzynarodowego lidera w przemyśle zapachów. Poczuj różany zapach w nucie głównej, przechodzący w nuty zieleni, a następnie w ciepły, piżmowy aromat stanawiący jego bazę.  

Żurawinowy jogurt do ciała

Intrygujący zapach żurawinowego jogurtu do ciała został stworzony przez szwajcarską firmę Givaudan - międzynarodowego lidera w przemyśle zapachów. Nuta główna wzbogacona jest akcentami soczystych owoców          i kwiatów, a bazę stanowi skandynawski, orzeźwiający jałowiec.

Grejpfrutowy jogurt do ciała

Świeży, owocowy zapach grejpfrutowego jogurtu do ciała STENDERS został stworzony przez francuską firmę Payan Bertrand. Lekką i pełną świeżości nutę główną wypełnia soczysty zapach cytrusów.

Lawendowy jogurt do ciała

Kwiatowy zapach lawendowego jogurtu do ciała STENDERS został stworzony przez francuską firmę Payan Bertrand.  Świeża nuta główna zapachu jest kontynuowana przez uspokajającą nutę trawy i lawendy.  

STENDERS to marka kosmetyków zainspirowanych naturą, których znakiem charakterystycznym są najwyższej jakości składniki naturalnego pochodzenia. Szczególną uwagę przykłada do uczuć i doświadczeń podczas zakupów - począwszy od wystroju sklepu, poprzez zapachy, finezyjny sposób pakowania prezentów, aż po wysoką kulturę obsługi klienta.

STENDERS jest jednym z największych producentów kosmetyków w Europie Północnej. To zespół kreatywnych, radosnych i twórczych osób, zafascynowanych wyjątkowymi kosmetykami pełnymi doznań. Uczucia uchwyciliśmy w ponad 320 produktach, które mieszkają w ponad 230 sklepach w 25 krajach na całym świecie - Łotwie, Estonii, Litwie, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Rosji, Białorusi, Gruzji, Kazachstanie, Kirgistanie, Armenii, Ukrainie, Chorwacji, Słowenii, Węgrzech, Polsce, Japonii, Chinach i Arabii Saudyjskiej. W Polsce STENDERS obecny jest od 2003 roku. Posiada 6 sklepów firmowych w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice oraz Łódź.


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy