Reklama

Reklama

"Letni penis" - co to takiego?

Wielu panów twierdzi, że ciepłe i słoneczne miesiące działają korzystnie na rozmiar ich przyrodzenia. Co na to medycyna?

Przy okazji lata i wysokich temperatur, w anglojęzycznych serwisach internetowych sporo miejsca zajmuje  dyskusja na temat tzw. "letniego penisa". O co chodzi?

Reklama

Temat po raz pierwszy pojawił się na łamach internetowego wydania "Daily Mail". Wszystko zaczęło się od wpisu na forum. Jeden z czytelników zapytał, czy inni  mężczyźni także dostrzegają, że latem ich penisy robią się większe, a erekcje - mocniejsze. Wielu użytkowników forum potwierdziło tę obserwację.

Redakcja "Daily mail" postanowiła pociągnąć ten temat i zapytać o zdanie lekarzy. Dr Dudley Danoff, autor książek o życiu seksualnym mężczyzn, potwierdził, że "letni penis" to nie fikcja, ale autentyczne zjawisko. Jak je wytłumaczyć?

 - To proste, kiedy jest gorąco, naczynia krwionośne się powiększają, krew krąży szybciej, a organ staje się większy - tłumaczył dr Danoff. - To właśnie główny powód, dla którego ludzie nie wyjeżdżają na miesiące miodowe do zimnych krajów - dodał.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje