Reklama

Reklama

Pikantne święta, Katarzyna Rzepecka, D.B. Foryś

Julia, po powrocie z Francji do Polski, planuje założyć własną restaurację. Remigiusz to szef najlepszej knajpy w Warszawie. Mężczyzna wyczuwa w kobiecie rywalkę i podstępem usiłuje zmusić ją do odejścia z branży. Jednak sprawy zaczynają przybierać zupełnie nieoczekiwany obrót. Czy stare powiedzenie - przez żołądek do serca - sprawdzi się i w tym przypadku? "Pikantne święta" Katarzyny Rzepeckiej i D.B. Foryś to uczta dla wszystkich fanek romansów. W księgarniach od 2 listopada.

Julia wraca do Polski z Francji, gdzie była na prestiżowym stażu kulinarnym. Tam zdobyła wiedzę i doświadczenie. Przyjeżdża do kraju z dużą gotówką, którą od lat odkładała na otwarcie własnej restauracji. Kiedy dziewczyna znajduje już lokal i decyduje się na wynajem, dostaje telefon, że jeden z najlepszych szefów kuchni, jej idol, poszukuje prawej ręki.

Remigiusz, szef najlepszej restauracji w mieście i prowadzący program telewizyjny o gotowaniu, dowiaduje się od menagera, że konkurencyjna stacja zamierza ruszyć z podobnym programem, tyle że prowadzonym przez kobietę. Mają na oku młodą utalentowaną dziewczynę, która właśnie wróciła do kraju i rozkręca karierę. Remek obawia się rywalki, dlatego postanawia ją u siebie zatrudnić i zająć jej czas oraz zadbać o to, by nie przyjęła propozycji stacji.

Reklama

Julia idzie na rozmowę. Mężczyzna jest przystojny, jakby dłutem go haratał sam Michał Anioł. Remek udaje niezwykle szarmanckiego faceta, byle tylko zatrudnić Julię i odebrać konkurencji asa z rękawa. Planuje, jak tylko dziewczyna zacznie u niego pracować, zrobić jej z życia piekło, aż Julia zrezygnuje i ucieknie z kraju, byle daleko od jego interesów.

Julia przyjmuje ofertę pracy. Szybko jednak okazuje się, że Remek jest diabłem z piekła rodem. Wszystko zmienia się podczas jednego, służbowego wyjazdu w góry. Dochodzi do awarii i ta nienawidząca się dwójka skazana jest na spędzenie wspólnie całej nocy. Jakie będą jej konsekwencje?

"Pikantne święta"  to soczysty, pełen humoru romans, który czyta się jednym tchem. Dodatkowo, w każdym rozdziale autorki podają przepisy na potrawy, które przygotowują bohaterowie książki.

Katarzyna Rzepecka - autorka poczytnych romansów. Na co dzień oddaje się pasji jaką są kulinaria. Prowadzi popularnego bloga, na którym publikuje rodzinne przepisy.

D.B.Foryś - z wykształcenia programista i grafik, redaktor po godzinach, pisarka z zamiłowania. Przygodę z pisarstwem zaczęła od publikowania opowiadań w internecie. Tworzy głównie fantastykę oraz romanse z elementami sensacji, erotyki i komedii. Zadebiutowała cyklem powieści "Tessa Brown".

 

 


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy