Reklama

Reklama

5 seriali, które obejrzysz z mamą

Od najdroższych i najfajniejszych nawet prezentów dużo cenniejsze jest wspólne spędzanie czasu z najbliższymi. Brzmi jak banał, ale jeśli zapytacie o to swoją mamę – z pewnością potwierdzi. Chcecie spędzić razem miły wieczór przed telewizorem, ale nie macie pomysłu na produkcję, które przypadną do gustu wam obu? Oto pięć propozycji, przy których miło spędzicie czas.

"Współczesna rodzina" (Fox Comedy)

Jeden z najzabawniejszych seriali ostatnich lat, który można śmiało postawić obok takich klasyków, jak "Przyjaciele", "Kroniki Seinfelda" czy "Jak poznałem waszą matkę". Co więcej, we "Współczesnej rodzinie" śledzimy  losy aż trzech różnych rodzin, a to oznacza - więcej bohaterów, z którymi można się utożsamiać. Mama z pewnością szybko znajdzie ulubioną bohaterkę. Serial ten można włączyć w zasadzie od dowolnego odcinka i z pewnością trafimy na mnóstwo zabawnych sytuacji, gagów i gierek słownych. Innymi słowy: spędzicie czas z mamą w świetnych nastrojach.

Reklama

Dlaczego spodoba się mamie? Bo to jeden z najzabawniejszych seriali ostatnich lat.

"Sześć stóp pod ziemią" (HBO GO)

"Wszystkie szczęśliwe rodziny są do siebie podobne, każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób" - ten cytat z "Anny Kareniny" Lwa Tołstoja idealnie pasuje do "Sześciu stóp pod ziemią". To bez wątpienia jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) serial w historii telewizji. Kto oglądał, ten wie. I pewnie nie raz i nie dwa do niego wróci. A kto nie oglądał, ten szybko powinien nadrobić zaległości. Żadna inna telewizyjna propozycja nie gwarantuje bowiem aż tylu wzruszeń (i bynajmniej nie są to tanie wzruszenia), tak ciekawych bohaterów, tyle oryginalnych i chwytających za serce scen oraz tak odważnych pomysłów i rozwiązań. Nie wierzycie? Oglądnięcie więc z mamą pierwszy odcinek, w którym jak w pigułce skupiają się największe walory całej, rozpisanej na pięć sezonów (każdy kolejny jest jeszcze lepszy, aż do druzgocącego finału!) historii rodziny Fischerów.

Dlaczego spodoba się mamie? Bo to po prostu wybitny serial. Kto wie, czy nie najlepszy, jaki można obecnie obejrzeć w telewizji.

"Przyjaciółki" (Polsat Film)

Kto nie lubi od czasu do czasu pooglądać jakiegoś polskiego serialu, przy którym po porostu miło spędzi się czas? Bez niekontrolowanych wybuchów śmiechu (choć z pewnością na twarzy zagości delikatny uśmieszek), bez płynących ciurkiem ze wzruszenia łez (choć delikatnych wzruszeń nie zabraknie) i bez zwrotów akcji, które sprawią, że koniecznie musimy obejrzeć cały sezon (ale z takimi, które po prostu nas zaskoczą). "Przyjaciółki" to sympatyczna produkcja w dobrej obsadzie (Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska), przy której można fajnie spędzić czas i zapomnieć o codziennych problemach. Niby niewiele, a jednak wiele.

Dlaczego spodoba się mamie? Bo każda mama lubi zrelaksować się przy lekkim polskim serialu z ciekawymi bohaterkami.

"Miasto na wzgórzu" (Cinemax)

Być może wybór nie najbardziej oczywisty, ale... poczekajcie. Wasza mama na pewno oglądała sporo filmów na przełomie lat 80. i 90., a w niemal każdej produkcji z tego okresu grał Kevin Bacon (jeśli nie wierzycie, sprawdźcie, co to jest liczba Bacona). To prawdopodobnie on (wraz z Johnem Travoltą i Patrickiem Swayze) nauczył twoją mamę tańczyć ("Footloose"), bać się na horrorach ("Piątek trzynastego") i wraz z nim wkraczała w dorosłość ("Ona będzie miała dziecko"). No i tak się składa, że Bacona można właśnie oglądać w serialu "Miasto na wzgórzu", co więcej - gra tam bez wątpienia jedną z najlepszych ról w swojej karierze, wcielając się w Jackiego Rohra, skorumpowanego agenta FBI.

Dlaczego spodoba się mamie? Bo Kevin Bacon.

"Mentalista" (FOX)

Jeżeli lubicie zagadki kryminalne, a dodatkowo nie przeszkadza wam, gdy rozwiązujący je bohater jest przystojnym, błękitnookim blondynem, z pewnością wciągniecie się w świat "Mentalisty". Tytułowa postać to sprawny hochsztapler, który zarabia na życie udając, że posiada nadprzyrodzone zdolności. Gdy w jego życiu zachodzą dramatyczne wydarzenia, bohater nawiązuje współpracę ze służbami specjalnymi, którym pomaga właśnie poprzez umiejętność kreowania iluzji i manipulowania ludźmi. W głównej roli występuje tu Simon Baker, którego mama może pamiętać z kilku oper mydlanych, filmu "Diabeł ubiera się u Prady" oraz... reklam luksusowych perfum i zegarków.

Dlaczego spodoba się mamie? Bo połączenie wątków psychologicznych, romantycznych i kryminalnych sprawi, że nie oderwiecie się od ekranu aż do końca sezonu.

Jak widać, w tv i na platformach VOD nie brakuje propozycji, przy których możecie spędzić miło czas (a w międzyczasie poplotkować i nadrobić zaległości z tego, co u was słychać). Jeśli poszukujecie telewizji z bogatą ofertą kanałów, warto zwrócić uwagę na ofertę Cyfrowego Polsatu, w której do wyboru mamy 3 technologie m.in. telewizję satelitarną oraz  kablową  IPTV oraz internetową OTT. W polecanym pakiecie M, który znajduje się w ofercie pierwszych dwóch technologii, za niewysoką cenę 30 zł miesięcznie zyskujemy dostęp do 72 (tv satelitarna) lub 78 (tv kablowa IPTV) kanałów, w tym stacji tematycznych Polsatu takich jak Polsat Film, Polsat Comedy Central Extra, Polsat News czy Polsat Sport, kanałów TVN i Discovery, a w aktualnej promocji możemy także liczyć na dwa lata dostępu do filmowych kanałów Cinemax i Cinemax 2 i bajkowych Nickelodeon, Nicktoons i Nick JR. Istnieje również możliwość dokupienia pakietów premium: filmowe HBO+HBO GO oraz FilmBox. Warto wspomnieć, że w pakiecie M w cenie otrzymamy także usługę ON THE GO, dzięki której możemy oglądać kanały telewizyjne nawet na trzech urządzeniach mobilnych, oraz CatchUP, w której wybrane programy są dostępne aż 7 dni wstecz od ich emisji. Dzięki tym udogodnieniom możemy na dobre zapomnieć o problemie przegapionego odcinka serialu.

 

Artykuł z ekspozycją partnera

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL