Reklama

Reklama

62-letnia kobieta zaszła w ciążę pomimo menopauzy i wazektomii męża

Dojrzałe macierzyństwo gdzieniegdzie wciąż jest tematem tabu, a to wielki błąd, bo zdarza się ono częściej, niż mogłoby się nam wydawać i to nawet wtedy, kiedy na pozór wydaje się być niemożliwe. Przekonała się o tym 62-letnia Jenny, znana też jako "The Good Wifey", która zaszła w ciążę w wieku 62 lat!

62-latka w ciąży. Prawdziwy fenomen?

Konto "The Good Wifey", czyli 62-letniej Jenny na TikToku obserwuje ponad 299 tysięcy osób, a jej profil na Instagramie śledzą prawie 72 tysiące użytkowników. 

Nie bez powodu, ta urocza mama dwójki dzieci jest zabawna, charyzmatyczna i... spodziewa się trzeciego dziecka. Ma już bowiem dwóch dorosłych synów.

Jej ciąża to fenomen nie tylko dlatego, że Jenny jest już po sześćdziesiątce, ale przede wszystkim z powodu menopauzy, którą przeszła 16 lat temu. 

Jakby tego było mało, jej o dekadę starszy, 72-letni mąż przeszedł wazektomię. 

Reklama

Szanse, że "The Good Wifey" zajdzie w ciążę były więc naprawdę mikroskopijne, a jednak jakimś cudem, tak właśnie się stało. 

Kobieta była zaskoczona, kiedy dowiedziała się o tym, że spodziewa się dziecka, ale cieszy się, że znów zostanie mamą i z niecierpliwością wyczekuje momentu narodzin maleństwa. 

Przy okazji, w filmach na TikToku porusza sporo około ciążowych tematów, które niestety często wciąż są tabu, tj. problemy z żołądkiem, pęcherzem czy podwójne standardy dotyczące mężczyzn i kobiet. 

Jenny wyznała niedawno, że zdarza jej się słyszeć, iż jest "za stara", aby rodzić dzieci, podczas gdy jej partner wcale nie spotyka się z takimi komentarzami. 

Wręcz przeciwnie, wszyscy mu gratulują.

Czy wy też uważacie, że podwójne standardy są niesprawiedliwe?

Czytaj również:

Jak wypisać dziecko z religii? Oto co trzeba zrobić

Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Nie czekaj, sięgnij po pomoc

Doda opowiedziała o piekle, które przeszła przez rozstanie z mężem. Groziła, że skoczy z okna!

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 62-latka w ciąży | dojrzałe macierzyństwo | ciekawostki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy