Reklama

Aida apeluje do Polaków. Jej słowa rzucają nowe światło na nadchodzące tygodnie

Aida Kosojan-Przybysz postanowiła podzielić się z fanami nowym przesłaniem i zmotywować ich do wiary we własne, nieograniczone możliwości. Tym razem wizjonerka nawiązała do radości i nadziei, którą ludzie tracą, wchodząc w dorosłość. „Ilu z nas do tej pory czuje swoje skrzydła” – zapytała Aida Kosojan-Przybysz internautów.

Aida Kosojan-Przybysz: Wizjonerka i inspiratorka

Aida Kosojan-Przybysz z pochodzenia jest Ormianką jednak od lat mieszka w Polsce. Regularnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami dotyczącymi przyszłości. Twierdzi,  że w jej rodzinie kobiety dziedziczą dar jasnowidzenia.         

Wizjonerka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Przy pomocy Facebooka oraz Instagrama komunikuje się ze swoimi fanami. Ormiańska jasnowidzka regularnie publikuje posty. Chociaż często mówi w nich o przyszłości, nie stroni również od tematów związanych z samorozwojem i samoakceptacją. Aida Kosojan-Przybysz motywuje internautów do tego, by skupić się na swoim wnętrzu. Przekazuje wskazówki dotyczące życia i relacji z samym sobą. 

Reklama

Zobacz również: Szokujące doniesienia z Kataru. Iranki czują się zagrożone!

Aida Kosojan-Przybysz znów podzieliła się swoimi przemyśleniami z internautami

Aida Kosojan-Przybysz we wtorek, 29 listopada postanowiła zaapelować do swoich obserwatorów. W najnowszym poście zapytała ich o to, czy czują się spełnieni  i zadowoleni z tego, jakie życie wybrali.

Czytaj też: Argentyńskie media straszą Polaków. Kluczowy zawodnik gotowy do gry 

"Za kurtyną przyszłości jest twoje jutro, które zależy od twojego dzisiaj. Zabierz w jutro siebie ufającego sobie i wierzącego w siebie, jak kiedyś, kiedy marzyłeś zostać pilotem, kosmonautą, lekarzem, weterynarzem. Zabierz siebie pełnego nadziei, cieszącego się z małych radości. Ilu z nas zrealizowało swoje plany? Ilu z nas do tej pory czuje swoje skrzydła, a ilu osobom one zostały wyrwane, złamane?" - napisała Aida Kosojan-Przybysz. I zadała skłaniejące do przemyśleń pytanie: "Co nas odbudowuje?".

Zobacz również: Wizjonerka Aida apeluje do Polaków. Chodzi o przemoc w rodzinie

Wizjonerka nie zostawiła internautów bez odpowiedzi. W dalszej części wpisu wyznała, co ją odbudowuje. Poleciła internautom, by nie gromadzili w sobie negatywnej energii. "Higiena duszy: odpuszczanie, wybaczenie. Budowanie jutra na świeżych, mocnych fundamentach miłości do siebie i życia"  - te wartości zdaniem Aidy Kosojan-Przybysz sprawiają, że możemy żyć pełnią życia i być szczęśliwi.

Fani dziękuję Aidzie Kosojan-Przybysz. "Dobrze, że jesteś"

Pod postem ormiańskiej wizjonerki w okamgnieniu zaczęły pojawiać się komentarze. Internauci dziękują swojej mentorce za kolejny "drogowskaz". "Dobrze, że jesteś Aiduś" - napisała jedna z internautek,  jednocześnie nie kryjąc wzruszenia słowami Kosojan-Przybysz.

Zobacz również: Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się kolejnym przesłaniem. Fani są jej wdzięczni

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy