Reklama

Reklama

Bajkowy pałac

Ślub, ważna uroczystość rodzinna czy wyjątkowe spotkania biznesowe to okazje, które wymagają niecodziennej oprawy. Rangę takiego wydarzenia podkreślą okoliczności przyrody i wnętrza, w jakich się obywają. W ostatnich latach prawdziwym hitem są przyjęcia w zamkowych komnatach i ogrodach. Poznaj najpiękniejszy pałac w Polsce!

Pałac Domaniowski w Konarach to istna perełka Mazowsza. Majestatyczny budynek położony  nad malowniczym brzegiem Zalewu Domaniowskiego od kilku lat jak magnes przyciąga wszystkich tych, którzy marzą o spędzeniu wyjątkowego czasu w niezwykłym miejscu. Atrakcją są nie tylko przepiękne, gruntownie odnowione kilka lat temu, wnętrza, ale i spokojna okolica oraz bogata oferta atrakcji hotelowych.

Ślub dla księżniczki

Większość małych dziewczynek marzy, by pewnego dnia założyć wyśnioną, białą suknię, diadem księżniczki i u boku swojego księcia rozpocząć nowe, wspólne życie. Wiele tych dziewczynek swoje marzenie realizuje w dorosłym życiu. Na uroczystość ślubną wybierają wnętrza  jak z bajki. Właśnie takim miejscem jest Pałac Domaniowski. W przypałacowych ogrodach od lat odbywają się (nieustannie bardzo modne) śluby plenerowe, a we wnętrzach wesela organizowali celebryci znani z pierwszych stron gazet. Decydując się na ślub na wolnym powietrzu przy Pałacu Domaniowskim nie trzeba obawiać się złej pogody. Nawet w przypadku deszczu czy zimna, organizatorzy zadbają, by nikt z gości nie zmókł i nie przemarzł.

Reklama

Ogromnym plusem ślubu i wesela w Pałacu Domaniowskim jest także doceniana przez krytyków, wykwintna  kuchnia i załoga, która pomoże w realizacji każdego przedsięwzięcia. Dzięki współpracy z zespołami muzycznymi i Dj'em, obsługa pałacu pomoże zadbać o oprawę muzyczną wesela i każdej innej imprezy. Bez problemu zorganizuje także dodatkowe atrakcje czy elementy artystyczne. Jeśli chcesz mieć ekskluzywne wesele w stylu glamour, to koniecznie musisz rozważyć właśnie to miejsce. "Za" tym wyborem przemawia także jego lokalizacja. Położone nieomal w sercu Polski, z bardzo dobrym dojazdem (zwłaszcza z Warszawy i Radomia) jest łakomym kąskiem dla wszystkich tych, którzy zapraszają gości z różnych części kraju.

Spotkania biznesowe

Pałac Domaniowski to miejsce doskonałe nie tylko do organizacji wesel, ale każdej, wyjątkowej imprezy. Sprzyja zwłaszcza spotkaniom biznesowym i konferencjom. Spokojna okolica, kojące widoki i przepiękne pokoje zachęcają do odprężenia. A, jak wiadomo, napięcie i zabieganie nie sprzyja prowadzeniu interesów. Już od dawna eksperci radzą, by strategiczne decyzje podejmować w chwili, gdy obydwie strony są rozluźnione i dobrze nastrojone. Negocjacjom służy także dobre jedzenie, a Restauracji Domaniowskiej o to nie trzeba się martwić. Cenieni szefowie kuchni serwują wykwintne połączenie tradycyjnej kuchni polskiej ze światowym twistem. Lobby Bar zapewnia perfekcyjnie skomponowane drinki, które zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia.

Aktywny wypoczynek

Integracji, nie tylko biznesowej, ale i rodzinnej sprzyja wspólny relaks lub zabawa. Ci, którzy wolą budować więzi w spokojnym klimacie, ukojenie duszy, ciała i zmysłów, znajdą w wyjątkowym SPA. Doskonałą integrującą aktywnością jest także, dostępny w Pałacu Domaniowskim, Disc Golf, Escape Room - Pokój Zagadek czy Gogle Wirtualnej Rzeczywistości. Równie dobrze sprawdzi się rejs po Zalewie Domaniowskim lub wspólne wędkowanie.

Artykuł powstał we współpracy z Pałacem Domaniowskim.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy