Reklama

Reklama

Centrum domowej rozrywki. Jak pogodzić potrzeby dzieci i dorosłych?

W czasie pandemii rozrywka nieopatrznie przeszła na kolejny poziom. Gdy sytuacja epidemiologiczna zmusza nas do siedzenia w domach, coraz częściej interesujemy się nowinkami technologicznymi, które pozwalają nam uatrakcyjnić czas spędzany w czterech ścianach. Netflix czy Spotify zagościły już u nas na stałe. Znaczący wzrost odnotował również rynek gier. Jak stworzyć we własnym domu centrum rozrywki dla każdego – zarówno dla dzieci, jak i dla nas – dorosłych?

Nowy wymiar rozrywki

Czasy, w których rodzice siedzieli przed telewizorem, a dzieci zamykały się w pokojach, by pograć na komputerze, zaczynają powoli odchodzić do lamusa. Teraz rozrywce możemy oddawać się wspólnie. Możliwości są niemal nieograniczone. Doskonałe filmy lub seriale, a nawet programy telewizyjne obejrzymy niezależnie od ramówki. Nie musimy już skakać po kanałach w poszukiwaniu treści, które nas zainteresują. Teraz jest to o wiele łatwiejsze - wystarczy korzystać z platform streamingowych. Znajdziemy tam zarówno seriale i filmy dla dorosłych widzów, jak i dla najmłodszych. Do tej pory wygodną opcją był telewizor z funkcją Smart TV, która obsługiwała najpopularniejsze platformy streamingowe. Jednak wraz z rozwojem technologii pojawiły się jeszcze ciekawsze rozwiązania. Teraz oglądanie możemy połączyć z graniem.

Reklama

Jedno urządzenie - różnorodna rozrywka

Jeśli jeszcze nie zdążyliśmy doposażyć naszego telewizora dodatkowy sprzęt, warto zwrócić uwagę na urządzenie, które pozwala nam w jednym miejscu korzystać ze wszystkich aplikacji służących rozrywce. Konsole nowej generacji, jak dostępna w sieci NeoNet Xbox Series S, umożliwiają nam nie tylko granie, ale również streamowanie wideo z ulubionych platform, takich jak Netflix i Amazon Prime, czy słuchanie ulubionej muzyki ze Spotify. Xbox Series S na tle konkurencji wyróżnia się ceną: w sieci NeoNet kupimy ją za 1349 zł, czyli około dwukrotnie taniej, niż wiele konkurencyjnych konsol. Urządzenie nie posiada fizycznego napędu na płyty, jednak wszystkie tytuły dostępne są online, wystarczy połączenie z internetem. Jeśli natomiast mamy w domu zapalonych graczy, warto skorzystać z innej korzystnej cenowo możliwości, dzięki której zyskujemy nielimitowany dostęp do setek tytułów.

Abonament na granie

Atrakcyjnym uzupełnieniem dla konsoli Xbox Series S jest Game Pass Ultimate, czyli abonament, dzięki któremu zyskamy dostęp do ponad 300 tytułów, w tym niektórych już w dniu premiery. Znajdziemy tam zarówno tytuły uwielbiane przez dzieci, jak "Minecraft" czy "Fortnite", jak i pozycje dla całej rodziny, m.in. "FIFA 20", "The SIMS 4", "Star Wars Jedi: Upadły Zakon", "Forza Horizon 4" czy "Rocket League". Abonament kosztuje nieco ponad 50 zł miesięcznie i możemy korzystać z niego na konsoli, komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem Windows 10, a nawet na urządzeniach mobilnych z system Android. Dla porównania warto wspomnieć, że za gry "FIFA 20" czy "Star Wars Jedi: Upadły Zakon" w wersji na Xboxa zapłacimy około 100 zł, dlatego abonament jest naprawdę opłacalną opcją. 

Nowoczesne konsole to już nie tylko urządzenia do grania, a prawdziwe centrum domowej rozrywki, z którego skorzystają i rodzice, i ich dzieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy kupować kilku osobnych sprzętów do oglądania filmów i seriali, do słuchania muzyki i do zapewnienia rozrywki najmłodszym domownikom. Wszystkie te funkcje znajdziemy w jednym urządzeniu, które nie tylko nie zajmie dużo miejsca, ale w dłuższej perspektywie pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Artykuł z ekspozycją partnera

Advertisement
materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy