Reklama

Reklama

Co podarować jej pod choinkę? Te prezenty mają wielką moc!

Maciej Stuhr, "Tata Tadzika"

Reklama

“Tata Tadzika" to pozycja obowiązkowa dla każdej mamy: przyszłej mamy, młodej mamy, a nawet mamy z trochę dłuższym stażem. A także dla każdego ojca! To zbiór niezwykle zabawnych felietonów, które Maciej Stuhr publikował na łamach miesięcznika “Zwierciadło". Pierwszy z nich pojawił się, gdy Tadeusz, drugie dziecko aktora, miał pojawić się na świecie. Ostatni opublikowano, gdy syn obchodził drugie urodziny.

“Tata Tadzika" to nie poradnik ani podręcznik rodzicielstwa. To zbiór zabawnych historii o ojcostwie, kontakcie z synem, życiu w rodzinie, poważnych rozmowach, życiowych dylematach i codziennych sytuacjach pełnych śmiechu. A wszystko to na luzie, z ogromnym poczuciem humoru i lekkim spojrzeniem na świat. Tata Tadzika, czyli Maciej Stuhr po raz kolejny świetnie łączy żart z wnikliwą obserwacją tego, co w życiu najważniejsze. Warto!

Strona aukcji:

https://charytatywni.allegro.pl/maciej-stuhr-tata-tadzika-z-autografem-i8186680

Dla ciekawych świata

Beata Pawlikowska, "Blondynka na Wyspie Zakochanych"

Ta książka to powieść, komedia romantyczna w wersji książkowej. Ale - jak przyznaje sama autorka - historię napisało samo życie.

Na kartach “Blondynki na Wyspie Zakochanych" poznajemy dwoje ludzi, oboje samotnych, w bardzo odległych krańcach świata rozpoczynających swoją samotną podróż. Ona rusza do Ameryki Środkowej. Jest dzielna, odważna, nie boi się podróży w pojedynkę. Nie tęskni za miłością, a przynajmniej dobrze tę tęsknotę ukrywa. On wyrusza z Nowego Jorku, ale cel podróży ma ten sam. Spotykają się w samochodzie jadącym do dawnego miasta Majów w dżungli Ameryki Środkowej. I trudno będzie im się rozstać. Co wyniknie ze wspólnej podróży?

Strona aukcji:

https://charytatywni.allegro.pl/blondynka-na-wyspie-zakochanych-z-dedykacja-i8179459

Dariusz Kortko, Marcin Pietraszewski, "Kukuczka"

“Kukuczka" to fascynujący portret najbardziej znanego polskiego himalaisty, jednego z najsłynniejszych w historii świata, drugiego zdobywcy Korony Himalajów i Karakorum, któremu wejście na wszystkich 14 szczytów zajęło mniej niż 8 lat.

Ale książka duetu Kortko&Pietraszewski to znacznie więcej niż opis górskich sukcesów Jerzego Kukuczki. To wspaniała, wciągająca opowieść o życiowej pasji, która jest silniejsza niż strach, o granicach ryzyka, które bywają też granicami człowieczeństwa, o trudnych wyborach, życiu pełnym wrażeń i śmierci, która czai się za rogiem.

Autorzy książki skorzystali z bogatego materiału: pamiętników słynnego himalaisty, wspomnień jego żony, Cecylii oraz opowieściami uczestników jego wypraw. Jak to się stało, że niepozorny, małomówny chłopak ze Śląska stał się jednym z największych himalaistów na świecie?

Strona aukcji:

https://charytatywni.allegro.pl/kukuczka-d-kortko-m-pietraszewski-z-dedykacja-i8194750

Zachęcamy do udziału w licytacjach. Książki zdążą jeszcze dotrzeć przed Bożym Narodzeniem!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje