Duże ułatwienie dla klientów Biedronki. Sieć uruchomiła... linię autobusową

Turyści wybierający się na urlop do Łeby, będą mogli skorzystać z tamtejszej, specjalnej linii autobusowej uruchomionej przez… sieć sklepów Biedronka. Biedronkowy autobus kursuje codziennie w godzinach popołudniowych, z wyjątkiem niedziel niehandlowych i dowozi klientów do placówki położonej poza centrum miasta.

Turyści wypoczywający w Łebie mogą skorzystać ze specjalnej linii autobusowej, dzięki której łatwo dojadą do Biedronki
Turyści wypoczywający w Łebie mogą skorzystać ze specjalnej linii autobusowej, dzięki której łatwo dojadą do BiedronkiadobestockINTERIA.PL

Biedronka uruchomiła... linię autobusową

Sieć sklepów Biedronka opublikowała komunikat, w którym informuje, że przygotowała dla klientów szereg udogodnień działających w popularnych, turystycznych miejscowościach - od kursującego autobusu, rozszerzonej oferty produktowej, po zewnętrzne namioty wyprzedażowe.

Część sklepów w wakacyjnych lokalizacjach będzie funkcjonowała w wydłużonych godzinach otwarć, a niektóre z nich nawet całodobowo.

"Z roku na rok obserwujemy, że klienci jeszcze chętniej odwiedzają nasze sklepy w trakcie wypoczynku nad morzem czy w górach. W trakcie wakacji odnotowujemy większy ruch w naszych sklepach w miejscowościach turystycznych nawet o 80 proc." - powiedział Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci Biedronka.

Jak czytamy w komunikacie - turyści wypoczywający w Łebie mogą skorzystać ze specjalnej linii autobusowej, dzięki której łatwo dojadą do Biedronki, położonej poza centrum miasta. Autobus kursuje codziennie w godzinach popołudniowych, z wyjątkiem niedziel niehandlowych. Linia funkcjonuje do 18 sierpnia, a bilet na przejazd kosztuje symboliczną złotówkę.

W okresie wakacyjnym sklepy Biedronka w miejscowościach turystycznych będą funkcjonować w wydłużonych godzinach
W okresie wakacyjnym sklepy Biedronka w miejscowościach turystycznych będą funkcjonować w wydłużonych godzinach 123RF/PICSEL

Biedronka stawia namioty wyprzedażowe

Biedronka w kilku miastach postawiła namioty wyprzedażowe, w których w atrakcyjnych cenach można nabyć różnego rodzaju artykuły przemysłowe. Namioty znajdują się w Miastku, Lęborku, Łebie, Nowogardzie, Pile, Kołobrzegu i Dziwnowie.

Ponadto w okresie wakacyjnym sklepy Biedronka w miejscowościach turystycznych będą funkcjonować w wydłużonych godzinach przynajmniej do 23:30, a siedem z nich będzie obsługiwać klientów całodobowo, z wyjątkiem niedziel niehandlowych. Przez całą dobę otwarte będą sklepy w Darłowie, Ustce, Łebie, Dziwnowie i Lesku.

Aplikacja Pogoda Interia - sprawdza się!materiały promocyjne
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas