Reklama

Reklama

Dziadek wpadł na oryginalny pomysł. Niósł wnuka w sklepie... w wiadrze!

TikTok to miejsce pełne nowych, często zaskakujących pomysłów. Tak też jest w tym przypadku. Na filmiku, który stał się na platformie hitem, widać mężczyznę, który robi zakupy, niosąc małego chłopca w wiadrze.

Dzieci w sklepie

Dzieci potrafią uprzykrzyć nam życie podczas zakupów. Jeśli wybieramy się z nimi do supermarketu, możemy być niemal pewni, że w którymś momencie zacznie się im nudzić. Rozwiązaniem może być wózek sklepowy.

Jednak dla niektórych okazuje się być to już przestarzałym sposobem. Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać mężczyznę spacerującego z małym chłopcem, prawdopodobnie swoim wnukiem, po markecie budowlanym.

Hit na TikToku

Nie byłoby w tym niczego zaskakującego, gdyby nie fakt, że mężczyzna niósł chłopca... w wiadrze! Dziecko wydaje się być szczęśliwe i zadowolone z takiego obrotu sprawy. Jak na ten pomysł zareagowali internauci?

Reklama

Użytkownicy TikToka byli zachwyceni kreatywnością mężczyzny. "Wygląda na to, że oboje świetnie się bawią" - możemy przeczytać w jednym z komentarzy. Inny internauta napisał z kolei: "Dziadek roku".

Zobacz również: Zbliża do Polski się jesienna fala upałów. Termometry oszaleją

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy