Reklama

Reklama

Dziewczynka była zamknięta przez 7 lat. Policjanci zastali ją w opłakanym stanie

Na miejscu interwencji policjanci zastają przeróżne sytuacje. Morderstwa, strzelaniny, gwałty - to tylko część okrucieństw. Jednak kilkanaście lat temu na Florydzie rozegrał się inny dramat. Dziewczynka była więziona przez własną matkę przez 7 lat!

Dziewczynka w opłakanym stanie

W 2005 roku policja z Florydy zastała przygnębiający widok po przyjeździe do jednego z domów. Na miejsce wezwali ją sąsiedzi pewnej kobiety, która według ich wiedzy była matką dwóch synów. Jednak pewnego dnia w jej oknie zobaczyli smutną dziewczynkę.

Dziecko nie pojawiło się już przez najbliższy czas, co zaniepokoiło sąsiadów, którzy uznali, że sprawę powinny zbadać odpowiednie służby. Policjanci zastali w domu straszny widok oraz zapach, który miał być gorszy od rozkładających się zwłok.

Na ścianach znajdowało się pełno karaluchów czy odchody. Dziewczynkę śledczy znaleźli w ciemnym i brudnym schowku. Była w opłakanym stanie - pogryziona, brudna. Choć wyglądała na około 7 lat, to miała na sobie pieluchę i ważyła zaledwie 20 kilogramów.

Reklama

Szczęśliwe zakończenie dramatu

Oczywiście od razu odebrano ją matce. Okazało się, że nigdy na była na zewnątrz ani nie jadła normalnego posiłku. W szpitalu wyszło na jaw, że dziewczyna jest pod kątem rozwoju na etapie niemowlęcym. Nauczono ją załatwiać się i jeść oraz posłano do szkoły specjalnej.

Nie wiadomo, dlaczego jej matka tak ją traktowała. Kobieta nie widziała swojej winy, zamiast tego sama czuła się "ofiarą systemu". Długo nie chciała też zrzec się praw rodzicielskich, jednak zrobiła to po zmniejszeniu wyroku do dwóch lat aresztu domowego i 100 godzin prac społecznych.

Danielle natomiast, tak się bowiem nazywała dziewczynka, po dwóch latach przebywania u różnych rodzin zastępczych trafiła do ludzi, którzy zechcieli ją adoptować. Dzisiaj ma 24 lata i upośledzenie w stopniu lekkim. Potrafi wypowiedzieć tylko kilka słów, a to i tak dużo po takich przeżyciach.

Zobacz również: Mama Ginekolog wstawiła zdjęcie z synami w wannie. W komentarzach gorąca dyskusja

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci | upośledzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy