Reklama

Reklama

Dziś do niej wzdychają. Kiedyś tak nie wyglądała

Swoją niesamowitą przemianą podzieliła się pewna internautka. Za pośrednictwem TikToka pokazała, jak wyglądała kiedyś i jak zmieniła się na przestrzeni lat. Użytkownicy nie wierzą, że to ta sama osoba.

TikTok nie traci na popularności. Codziennie przyciąga tysiące osób. To właśnie tam można znaleźć zabawne filmy, porady i inspiracje. 

Sophie Morelli za pomocą TikToka postanowiła podzielić się ze światem swoją metamorfozą. Pokazała zdjęcie sprzed lat oraz nagranie, na którym widać, jak wygląda obecnie.

TikTokerka przyznała, że zdecydowała się jedynie na powiększenie ust, a na resztę zmian w wyglądzie twarzy nie miała wpływu. Widać też, że postanowiła pofarbować swoje naturalne włosy na blond.

Nagranie zostało odtworzone niemal trzy miliony razy, a użytkownicy nie kryli, że Sophie Morelli wygląda zupełnie inaczej. 

Reklama

Pojawiły się także głosy, że kobieta oprócz ust poprawiła również nos. TikTokerka od razu postanowiła wszystko wytłumaczyć.

Sophie Morelli oprócz tego, że stała się popularna na TikToku, to zdobyła również rzeszę fanów na Instagramie. Jej profil śledzi niemal 85 tysięcy osób. 

Chętnie dzieli się tam swoimi zdjęciami w skąpych strojach, a w komentarzach internauci zachwycają się jej figurą i urodą.

Czytaj więcej:

Modne stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy

Angelina Jolie zadała szyku na premierze w Rzymie. Wszyscy patrzyli tylko na nią!

Małgorzata Kożuchowska zachwyca w cekinowym garniturze

Zobacz także:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | Sophie Morelli

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama