Reklama

Reklama

Hejterzy atakują ją za brak krągłości. Ona pokazuje się nadal, by dodać kobietom pewności siebie

Clara Dao przez lata nienawidziła swojego ciała. Teraz zmieniła podejście i jest z niego dumna, mimo że coraz częściej spotyka z się z negatywnymi komentarzami. Kobieta jest krytykowana za brak krągłości, ale jak sama przyznała, to wcale nie czyni jej mniej kobiecą.

Clara Dao za pośrednictwem mediów społecznościowych stara się wspierać inne kobiety, które nie są w stanie zaakceptować swojego ciała. 

Tiktokerak wie, jak trudna jest droga do samoakceptacji, dlatego też w social mediach stworzyła profile, by pokazywać innym, jak kochać swoje ciało. Stara się pokazać, jak ważna jest pewność siebie.

Clara Dao dość często spotyka się z przykrymi komentarzami internautów, którzy wyśmiewają ją za brak krągłości, a ponadto zarzucają jej, że wygląda jak chłopiec. 

Zwolenniczka pozytywnego podejścia do ciała Clara Dao przestała przejmować się komentarzami w internecie. Pokochała to, jak wygląda i namawia do tego inne kobiety. 

Reklama

Clara Cao w mediach społecznościowych próbuje pokazać innym, że wyśmiewanie szczupłych osób może być tak samo krzywdzące, jak komentowanie tych, które mają nadwagę. 

Kobieta podkreśla, że wszyscy powinni dążyć do samoakceptacji bez względu na to, z jakimi szczególnymi cechami się urodzili.

Na Tiktoku postanowiła nawet zamieścić film, na którym naśladuje osoby, które wyśmiewają jej figurę. Clara Dao nie zamierza złościć się przez niemiłe komentarze. Zdecydowanie woli zachęcać inne kobiety do zaakceptowania siebie takimi, jakie są.

Czytaj więcej:

Roksana Węgiel i Viki Gabor. Która wyglądała lepiej na "Sopot Top of the Top Festival 2021"?

Marina Łuczenko-Szczęsna wróciła do Włoch

Michał Wiśniewski jest dumny z córki. Fabienne niedługo skończy 18 lat!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Clara Dao | samoakceptacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje