Reklama

Reklama

Henriette Hell, Uwaga dochodzę! W 80 orgazmów dookoła świata

Czy tylko Europa ma obsesję na punkcie orgazmu? Niemiecka dziennikarka Henriette Hell postanawia przekonać się o tym wyruszając w erotyczną podróż po wszystkich kontynentach. Ta książka to zaskakujący zapis jej przygód.

Autorka uwielbia seks i wszelkie łóżkowe eksperymenty. To, że podczas penetracji nie osiąga orgazmu, wcale jej nie przeszkadza. Sprawia jednak przykrość jej partnerom seksualnym. Kochankowie Henriette czują się urażeni, gdy nie udaje się im doprowadzić jej do rozkoszy zwykłym "wyjmij" i "włóż".

Reklama

Henriette jest tym poirytowana, dlatego postanawia wyruszyć w bardzo nietypową podróż po świecie. Przeznacza wszystkie oszczędności, by w każdym zwiedzanym przez siebie kraju uprawiać seks się z jego mieszkańcem. Pragnie przekonać się czy, w przeciwieństwie do jej ojczyzny, osiąga się tam orgazmy na większym luzie.

To coś, w co mężczyznom często trudno uwierzyć: odlotowy, w pełni zaspokajający seks bez szczytowania. Jasne: mężczyźni są zaprogramowani na wytrysk, żeby rozsiewać po świecie swoje nasienie. Naukowcy spierają się jednak o to, po co kobiety mają orgazmy: niektórzy przyjmują, że żeńska zdolność do przeżywania orgazmu to pozostałość po pierwszym etapie życia płodowego, kiedy to zawiązki genitaliów obu płci niczym się jeszcze nie różnią. Zgodnie z tą teorią żeński orgazm jest skarlałą wersją orgazmu męskiego. Muszę jednak powiedzieć, że nawet jeśli to prawda, jest on nader przyjemny.

Henriette Hell, urodziła się w 1986 roku. Pracuje jako dziennikarka w Hamburgu. Pisała m.in. dla "Spiegla Online", "GEO.de", "Grazii" oraz "Hamburger Morgenpost"; pracowała też jako reporterka dla anglojęzycznych mediów w Tanzanii i Indiach. Prowadzi blog o seksie, uznany przez czasopismo "Päng!" za najlepszy blog roku 2013.


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje